РУС. Стиль бохо в інтер'єрі квартири або будинку фото стилю бохо в дизайні.

Дизайн приміщення в стилі бохо – як створити життєрадісну атмосферу в квартирі

При створенні інтер’єру в стилі бохо професійні дизайнери гармонійно об’єднують декоративні елементи в ансамбль, покликаний сформувати затишну атмосферу. Для досягнення успішних результатів використання кожного стилю змушує дотримуватися чітких правил, завдяки яким приміщення отримує неповторний вигляд. Такий стан речей виявився неприйнятним для творчих людей, які звикли експериментувати і зневажати загальноприйняті стандарти.

інтер'єр в стилі бохо

Тому відносно недавно почалося поширення стилю бохо в інтер’єрі, що допомагає перетворити непоказну квартиру в наповнене яскравими фарбами і життєрадісною атмосферою приміщення. Присутність його основних елементів вперше спостерігалося в будинках богемських кочівників, американських хіпі і англійських творчих особистостей. Цінителі класичних і мінімалістичних напрямків дизайнерського мистецтва виявлять ілюзорну неохайність стилю і відсутність упорядкованого поєднання декоративних деталей.

будинок в стилі бохо

Але безжурні люди вважають такий простір затишним для проживання. Щоб створити кімнату за правилами богемного стилю, людина повинна мати багату уяву, мати хороші переваги, сміливо втілювати придумані варіанти в реальність. Тоді інтер’єр наповниться яскравими фарбами і збагатиться дизайнерськими ідеями, які раніше вважалися неможливими і надто сміливими. Проектуючи стиль бохо в інтер’єрі кухні, спальні або вітальні, рекомендується дотримуватися обмеженнь, покликаних запобігти перетворенню житла в незрозуміле звалище строкатих предметів.

Варіанти забарвлення богемного стилю

Зазвичай в богемному стилі інтер’єру відсутний облік сформованих стереотипів і необхідність дотримання правил, які супроводжують процес оформлення кімнат в інших стилях. Щоб не заповнити простір непотрібним мотлохом і дуже великою кількістю світлих відтінків, треба дотримуватися кількох вимог, серед яких є виділення домінуючих елементів. У коректно сформованому інтер’єрі виявляються декоративні деталі і предмети меблевої обстановки, які негайно привертають увагу людей, що входять в приміщення.

стиль бохо в інтер'єрі фото

Яскраві відтінки кольорової палітри покликані наповнити квартиру життєрадісною атмосферою свята. Тому фахівці забороняють використовувати навколишні об’єкти непривабливого вигляду і похмурих тонів поверхні. Для внесення різноманітності відтінки дозволяється комбінувати між собою і приглушати білим кольором.

Меблева обстановка в стилі бохо

Створення інтер’єру в стилі бохо передбачає використання меблів, сучасні або класичні предмети яких знаходилися в різних гарнітурах. У процесі отримання гармонійної обстановки дизайнери повинні професійно поєднати різнорідні вироби один з одним. Куплені предмети обшиваються нестандартними матеріалами, забарвлюється яскравими відтінками. Простір кімнати дозволяється заповнити наборами що мають вигляд старовинних конструкцій меблів. Непоказний інтер’єр здатен кардинально змінитися, якщо малозабезпечені люди власноруч виготовлять елементи обстановки, прикрашені яскравими текстильними пледами, зручними м’якими подушками, покривалами, скатертинами і так далі.

меблі в стилі бохо

Стиль бохо в інтер’єрі – акцентуючі приналежності

Коли планується оформити квартиру в життєрадісному стилі, власникам рекомендується придбати антикварні предмети. Розставляючи їх в попередньо відведених місцях, потрібно постаратися не перетворити простір на філію музею або магазин лахмітника. Ідеальним рішенням буде використання власноруч виготовлених власниками квартири предметів. У процесі організації м’якого освітлення рекомендується підключити матові абажури – дизайнерські джерела світла. Віконні отвори оснащуються текстильними шторами, фіранками, жалюзі або перегородками.

Стиль бохо в інтер’єрі фото

стиль бохо в інтер'єрі кухні

стиль бохо шик в інтер'єрі

інтер'єр в стилі бохо

стиль бохо в інтер'єрі фото

 

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти