РУС. Інтер'єр в стилі стімпанк фото, та ідеї його оформлення в будинку та квартирі.

Інтер’єр в стилі стімпанк

Як ми всі знаємо, існує багато різних стилів дизайну інтер’єру, які людям подобається використовувати в своїх будинках. Проте, один з найбільш незвичайних стилів, про які більшість людей не знає – інтер’єр в стилі стімпанк.

Коли згадується термін «стімпанк», відразу люди схильні думати про вікторіанську епоху і про всі великі винаходи, що виникли протягом цього періоду часу.

Стиль стімпанк також часто використовується в косплеях, де ви можете побачити привабливу жінку, яку прикрашає шкіряний корсет, доповнюється образ додаванням кулемета і пілотних окулярів.

У цей час новий і невимушений стиль стімпанк починає проникати в світ дизайну інтер’єру.

спальня в стилі стімпанк фото

Простіше кажучи, стімпанк визначається, як поєднання техніки і елегантності. З точки зору дизайну інтер’єру стиль стімпанк можна зустріти в готичних, вікторіанських прикрасах і моді.

Зрозуміло, що стиль steampunk в інтер’єрі, безумовно, створює абсолютно новий вид в будинку. Фактично, цей стиль надихнув багатьох людей на створення різних предметів, які добре вписувалися в інтер’єр типу стімпанк. Це речі, які є стильними та функціональними за своєю будовою.

інтер'єр кухні в стилі стімпанк фото

Ось деякі риси які характеризують стиль стімпанк в інтер’єрі, які ви можете зазначити і навіть використовувати, якщо це той стиль, який ви шукаєте.

Схема кольорів

Наступні мотиви зазвичай використовуються для створення колірної схеми в інтер’єрі, оформленому у стімпанку:

 • металеві тони;
 • мідь
 • бронза
 • темне дерево
 • шкіра

У вітальні, наприклад, шкіряний диван і стільці відмінно поєднувалися з іншими вікторіанскими предметами меблів. Щоб ще більше додати схожість на стімпанк, розгляньте фото книжкових шаф і кабінетів, які мають металеві відтінки.

Меблі в стилі стімпанк

інтер'єр спальні в стилі стімпанк фото

Меблеві деталі, які зроблені з дерев’яних і металевих елементів, також допоможуть створити загальний зовнішній вигляд стилю дизайну стімпанк.

Варто також відзначити, що є деякі дизайнери меблів, які спеціалізуються на створенні виробів для цього типу середовища.

Аксесуари та інші деталі

Ще одна з ідей стилю стімпанк включає предмети які зазвичай використовуються в старих картах, їх часто можна розглядати як розписи стін. На додаток до декору стіни в стилі стімпанк, потрібні інші аксесуари і деталі, що можуть включати в себе наступне:

 • паросилове устаткування;
 • лампи;
 • інші гаджети;
 • різні деталі машин.

Тенденції стилю стімпанк в інтер’єрі

інтер'єр будинку в стилі стімпанк фото

Steampunk часто порівнюють з внутрішніми розробками різних типів технологій. Якщо ви дійсно хочете використовувати цей стиль в своєму будинку, важливо підготуватися до того, що потрібно буде звикнути до таких речей, як механічні світильники і іржавий метал.

Наприклад, у вітальні може бути камін, який є грубим і індустріальним за своїм характером, але водночас він допоможе значно підкреслити мотиви стімпанк квартири.

ванна кімната в стилі стімпанк фото

Ще одна головна особливість інтер’єру в стилі стімпанк – це лампи розжарювання. Ці предмети відмінно поєднуються з такими речами, як відкрита цегла, метал, який частково оброблений і частково відполірований, меблі брутального вигляду. Це все чудово виглядатиме у інтер’єрі спальні в стилі стімпанк.

Ось кілька порад, які ви можете взяти до уваги і дотримуватися для використання інтер’єру steampunk у вашому домі.

Використовуйте кольори, нейтральні і приглушені

Подумайте про використання наступних кольорів, які найбільш поширені в цьому стилі:

 1. кремовий;
 2. коричневий;
 3. сепія;
 4. чорний;
 5. темно червоний;
 6. темно-зелений;
 7. металеві кольори.

Ви можете використовувати один з цих кольорів або об’єднати декілька, щоб отримати те, що ви прагнете.

Використовування відремонтованих меблів

Якщо ви плануєте створити кімнату в стилі стімпанк в своєму будинку, ви захочете утриматися від покупки дорогих нових меблів. Замість цього можна від реставрувати старі меблі, які часто можна зустріти на барахолках. Єдиний виняток – меблі повинні бути вікторіанської епохи, або схожі.

Використання відкритих цеглин

інтер'єр будинку в стилі стімпанк фото

Якщо яка-небудь стіна в інтер’єрі вашого будинку містіть відкриту цеглу – виділіть це. Однак якщо ви виявили, що сама структура вашого будинку насправді не дозволить вам зробити це, використовуйте шпалери замість цього.

Додайте земну кулю

Земні кулі – це популярні предмети з точки зору стилю дизайну стімпанк через те, що вони є антикварними предметами. Якщо ви вирішили додати цей конкретний елемент, переконайтеся, що він виглядає дійсно старим, щоб повністю акцентувати простір на ньому. Крім того цей предмет сподобається дітям. Їх можна повісити на стіну або навіть використовувати як абажури.

Покажіть свої шкіряні меблі

вітальня в стилі стімпанк фото

Як уже згадувалося раніше, шкіра є одним з найважливіших матеріалів, використовуваних в стилі інтер’єру стімпанк, і заслуговує на те, щоб її продемонстрували. Це особливо характерно для предметів меблів, таких як дивани і стільці. У той же час, це також підвищить рівень розкоші вашого будинку.

Інтерєр кухні в стилі стімпанк

Аспекти стилю дизайну стімпанк також можуть бути використані на вашій кухні. Наприклад, багато металевих деталей та обладнання на вашій кухні можуть бути прикрашені аксесуарами, які допоможуть зробити простір ще більш унікальним.

інтер'єр кухні в стилі стімпанк фото

Використовуйте фотографії сепія, як прикраси

Фотографії сепія, також відомі, як античні фотографії, є прекрасними декоративними аксесуарами, які можна використовувати, як предмети інтер’єру стімпанк. Це можуть бути старі сімейні фотографії, або фотографії, які ви знайшли і роздрукували з інтернету.

Використовуйте текстурний контраст

дизайн квартири в стилі стімпанк фото

При розробці вашої тематичної області, присвяченій стилю стімпанк в квартирі, розгляньте можливість комбінування різних текстур, таких як шкіра і мереживо, наприклад. Поєднання жіночих і чоловічих елементів допоможе ще більше привернути увагу до простору.

Висновок

бар в стилі стімпанк фото

В цілому стиль стімпанк в інтер’єрі – це той, який дозволяє нам створювати ідеї, які є оригінальними і надихаючими, щоб створити справді унікальний простір, що об’єднує елементи науки і магії.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти