РУС. Вікторіанський стиль в інтер'єрі фото та вікторіанський стиль це.

Вікторіанський стиль в інтер’єрі

Людям, що цінують себе і неминущі стандарти якісного будинку, має сенс пильніше придивитися до канонів вікторіанського стилю. Вікторіанський стиль в інтер’єрі припускає наявність заміського будинку і заможність – смаки епохи королеви Вікторії не мали на увазі підробки.

Вікторіанський стиль
Консерватизм, строгість, бездоганна (і непорушна) елегантність – англійцями старого гарту можуть відчути себе власники будинку, виконаного в вікторіанському стилі.

Вікторіанський стиль в інтер’єрі – темп, заданий королевою.

Неодмінний «дует» приміщення, витриманого в вікторіанському стилі, – високий камін, облицьований натуральним каменем або багато інкрустованим деревом, і розкішні штори, комбіновані з різних тканин з пишними китицями.

вікторіанський стиль в архітектурі

  1. Важкі двері з цілісного масиву симетричні величезним вікнам, їх обробка відрізняється не ажурністю, а урочистістю.
  2. Сходи на другий поверх – широкі, з масиву.
  3. Стіни прийнято облицьовувати панелями з натурального дерева або обклеювати щільними шпалерами в дрібну смужку або флористичну в’язь, колірна гамма не допускає змішання теплих (жовтого, червоного, золотистого) і холодних (блакитного, зеленого, сірого) тонів.
  4. Для виготовлення меблів використовується благородна деревина – дуб, горіх, ясен, тис, червоне дерево. Ніжки і підлокітники вигнуті, інкрустовані, м’які меблі оббиті натуральними тканинами. Дерев’яні фасади лакуються, обов’язково прикрашаються карнизами і пілястрами, величезне значення має кована фурнітура.
  5. Вікторіанський стиль в інтер’єрі воліє килими – великі, з дрібним затишним малюнком.
  6. Пишні портьєри гармоніюють з розкиданими на диванах і кріслах декоративними подушками з бахромою і англійськими пледами.

Вікторіанський стиль – ідеальне рішення для «Родового гнізда»

Освітлення є композицією з центральної кришталевої люстри, «старовинних» тканинних абажурів, «темних від часу» свічників, канделябрів у одвірків.

вікторіанський стиль будинки

  1. У спальні – гострий балдахін, безліч подушок і перин, забраних в атласні тканини.
  2. Вікторіанський будинок немислимий без кабінету з бібліотекою. Оббивка стін дерев’яними панелями або шкірою – фон для великого письмового столу з оббивкою із зеленого сукна і солідних книжкових шаф з дуба.
  3. Кухонна група – неодмінно дерев’яна, грунтовна – за контрастом з більш легкою їдальнею зоною.

Облаштувавши будинок у вікторіанському стилі, ви можете створити ілюзію старовинного родового гнізда. Особливе місце в інтер’єрі відводиться мальовничим полотнам, значному фарфоровому посуді, мініатюрним вазочкам зі срібла з вишуканими букетиками засушених квітів.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти