РУС. Античний стиль в інтер'єрі фото та античний стиль дизайну.

АНТИЧНИЙ СТИЛЬ

Хоча латинське слово «античність» буквально означає «старовину», античний стиль в інтер’єрі, який відтворює побут колиски європейської культури – Стародавньої Греції – цілком утилітарний з позиції сучасності.

античний стиль
Цілісність, витонченість і почуття міри обов’язкові при створенні античного інтер’єру. Починається його побудова з перепланування, – якщо, звичайно, ви не маєте квартири-студії. Позбутися від частини перегородок доведеться навіть у великому заміському будинку – центром інтер’єру є атріум, простора прямокутна кімната, в якій відбувається денне життя власників.

МІНІМАЛІЗМ І ПИШНІСТЬ: «ЗОЛОТА СЕРЕДИНА» АНТИЧНОГО СТИЛЮ В ІНТЕР’ЄРІ

Мозаїчні підлоги, настінних фресок і мармурових колон для античного стилю недостатньо. «Насиченість» простору на високі колони доповнюється ретельно продуманою кількістю предметів декору, відмінність розмірів яких – важливий дизайнерський прийом.

античний стиль в інтер'єрі

 1. Грецька орнаменталістика – це батальна і виноробна символіка, флористична в’язь з елементами фауни, геометричні вкраплення. Як підлогова мозаїка, так і мотиви текстильних драпіровок повинні залишатися в цьому ключі.
 2. Симетрія античності своєрідна – силуети і предмети повторюються, чергуючись в продуманому порядку, в т.ч. колони і декоративні ніші, всередину яких можна помістити скульптури, дзеркала або вази.
 3. Стіни, витримані в світло-сірих тонах, пожвавлюються яскравими гобеленами і барвистими картинами в білих рамах.
 4. Джерелом розсіяного світла, натурального для античного приміщення, можуть стати світловий карниз або вбудовані світильники на прихованій підвісці, а декоративні світильники імітувати факели і свічки.

МАТЕРІАЛИ АНТИЧНОГО СТИЛЮ – МАРМУР, ДЕРЕВО, КЕРАМІКА, ТЕКСТИЛЬ

Меблі в античний інтер’єр створюються за індивідуальними проектами. В їх декорі використовується мозаїка, співзвучна по палітрі з портьєрами.

античний стиль в архітектурі

 1. Масивне ліжко, вміщенне на подіум або обрамлене колонами, увінчується складним балдахіном.
 2. Домінують невисокі меблі – комоди, скрині, кушетки, банкетки.
 3. Античний стиль в інтер’єрі має на увазі, що стіни спальні драпіруються тканинами.
 4. Віконні завіси встановлюються в кілька шарів і вибираються в одній тональності або за контрастом.
 5. Плазмові панелі і т.д. поміщаються на відаленні від стіни в оточенні ваз і т.д. різних розмірів. Стіна, розташована позаду, може бути забрана в принт з античним пейзажем.
 6. Килими використовуються з довгим ворсом на зразок шкур тварин.
 7. античний стиль фото
  Легкі двері, що ведуть в приватні покої, повинні створювати відчуття невагомості. Кухню, являючи собою велику нішу, виконаємо в жовтих і зелених тонах, подбавши про глиняному посуді – маленьких деталях античного стилю інтер’єру.
Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти