РУС. Стиль ампір в інтер'єрі фото ідеї та характеристика.

Ампір

Респектабельність і пишність присутні в повсякденному побуті людей, які обирають стиль ампір в інтер’єрі. Для реалізації задумів в цьому стилі потрібні великі площі. Погодьтеся, масивні крісла з накладками з позолоти або бронзи, шафи, прикрашені різьбленням у вигляді схрещених мечів і стільці з ніжками у вигляді лап лева або грифона, зібрані на невеликому просторі, будуть нагадувати лавку старожитностей, але ніяк не помпезну столову або вітальню.

ампір
СТИЛЬ АМПІР В ІНТЕР’ЄРІ – ОРИГІНАЛ, ГІДНИЙ ЗАВОЙОВНИКІВ

Меблі і довгі важкі портьєри визначають наповнення апартаментів. Стиль, особливо цінує симетрію, підкреслюється продуманим «парадом» голів та лап левів, сфінксів, лебедів, утилітарне призначення яких – підтримувати або увінчувати ніжки і підлокітники диванів і крісел.

стиль ампір

 1. Елітна фактура деревини – обов’язкова відмінність меблів в стилі ампір, її не приховує різьблена орнаменталістика у вигляді «імперської» символіки (шоломи, щити, лаврові вінки).
 2. Стиль ампір в інтер’єрі накладає обмеження на силуети – прямі або злегка зігнуті ніжки стільців і банкеток, спинки у вигляді лір, колони в якості косяків шаф і буфетів. Кругла форма дозволена лише обіднього столу.
 3. Вузькі засклені серванти можуть наповнюватися лише помпезними сервізами і масивними статуетками на військову і історичну тематику.
 4. Продумана симетрія сама по собі стає акцентом інтер’єру ампір. Загальний вигляд приміщення не повинен викликати бажання переміщати речі з місця на місце.
 5. Килими ручної роботи, масивні дзеркала і підлогові вази обов’язково доповнюються живописними творами в пишним рамах.

Строгість і камерність стилю ампір

Важливо походження використаних в базисних конструкціях матеріалів.

ампір фото

 1. Підлоги слід стелити з карельської берези, туї, палісандра, у ванній – доречніше мармур.
 2. Прикрашені колонами стіни викладаються мармуром, обшиваються шпалерами на основі парчі або шовку, в тон оббивці оформляються м’які меблі і об’ємні абажури.
 3. При відтворенні стилю Ампір в інтер’єрі, стелі прикрашаються ліпниною, фресками, більш скромний варіант оформлення – медальйон.
 4. Двері фільонок витягуються по довжині і забираються в портали.
 5. Вікна (пластикові виключені) прибираються у французькі штори з щільної важкої тканини.
 6. У палітрі домінують чисті синій, блакитний, червоний, білий, вохристий тони, рясно присмачені бронзою і позолотою.
 7. Кухня в стилі ампір натякає на затишну інтимність плавними вигинами стільців, спальня – об’ємної ліжком під пишним балдахіном, що підноситься над іншими предметами меблів.

Мінімалізм тут недоречний, – як і невеликий невигадливий декор. Чи не вартість, а пишність речі повинна кидатися в очі відвідувачеві, незалежно від того, заглянув він до кабінету або в спальню.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти