РУС. Мексиканський стиль в інтер'єрі фото та мексиканський інтер'єр.

Мексиканський стиль в інтер’єрі.

Мексиканський стиль в інтер’єрі не має собі рівних по барвистості і яскравості кольорової палітри. Тут домінує національний колорит! Зрозуміло, ідеальний майданчик для його відтворення – заміський будинок, збудований за спеціальним проектом, з внутрішнім двориком, оточеним колонами, вид на який з вікон всіх кімнат є складовою оздоблення. Однак при бажанні мексиканський стиль інтер’єру підійде і для оформлення невеликої квартири.

мексиканський стиль в інтер'єрі
Говорячи образно, мексиканський стиль в інтер’єрі являє собою суміш матеріальної культури індіанців і європейських уявлень про пластик і зручності, привнесених на американський континент європейськими колонізаторами.

Мексиканський стиль в інтер’єрі – включає в інтер’єр сонце!

Оформлення простору, по можливості, включає монохромні колони, що врівноважують строкатість текстилю і гру різнобарвної плитки. Дуже важливо планувати розміщення предметів з урахуванням переміщення спрямованості сонячного освітлення протягом дня. У приміщеннях, де сонце – рідкісний гість, доведеться продумати специфічну систему світильників, що не кидаються в очі.

мексиканський стиль в інтер'єрі

  1. Один з основних кольорів – яскраво-червоний. Решта палітра підбирається так, щоб виникала асоціація з природою диких прерій. Для Мексики типово поєднання – рожевого і оранжевого, блакитного і зеленого, оранжевого і синього, фіолетового і жовтого. Аби не допустити включати ці поєднання в оформлення стін, обов’язково залиште їм місце в драпіруваннях з тканин ручної роботи, в розпису глиняного посуду.
  2. Фактура стін – грубувата, з деякими шорсткостями.
  3. Стеля – натуральна для мексиканського житла гостра, обшитий бамбуковими стеблами, або дерев’яна, з масивної тонованної дошки, з балками з контрастного дерева.
  4. Меблі – яскраво-сонячних тонів.
  5. Асиметрія – ретельно продумана, наприклад, по-різному, хоча і співзвучного оформлення колони по обидва боки ліжка або дивана у вітальні. Або ж розписні бордюри по периметру дверей в сусідні приміщення: один орнамент із сонячною символікою, другий – з місячно-зіркової.

Мексиканський стиль в інтер’єрі – «одягнемо» стіни в яскраве пончо.

 мексиканський стиль інтер'єру
Велика кількість мексиканських аксесуарів вітається. Навіть оздоблення за принципом «ні сантиметра вільної стіни» виявиться чудовим, особливо, якщо мова йде про кухню. Мексиканські аксесуари – це:

  1. Строкаті килимки з пальмових волокн.
  2. Мексиканський стиль в інтер’єрі не можливо відтворити без рясніючих усіма кольорами веселки величезних покривал грубуватою ручної роботи.
  3. Різнобарвна керамічна плитка – кожен елемент облицювання виконаний на окремий сюжет.
  4. Настінні керамічні тарілки і фігурні зображення.

Особливу правдоподібність в  мексиканський стиль інтер’єру , надають статуї католицьких святих, поміщені в стінні ніші.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти