РУС. Стиль бунгало в інтер'єрі фото та інтер'єр бунгало.

Стиль бунгало в інтер’єрі.

Непорушність принципу – робочі хвилювання і соціальні потрясіння не мають права проникнути в ваш будинок – особливо підкреслюється стилем бунгало в інтер’єрі. Історичний екскурс в історію цього стилю веде нас в колоніальну епоху, коли європейці, знемагають в латиноамериканському спеці, прагнули максимально розсунути житловий простір, створивши прохолодний оазис відпочинку.

стиль бунгало в інтер'єрі
Одноповерхове житло з пологої солом’яною стріхою, що являє собою велику вітальню, до якої примикають невеликі особисті та господарські приміщення – саме такі асоціації повинен викликати інтер’єр бунгало. Відмінності від стилів кантрі, прованс полягають у тому, що спочатку відтворення такого інтер’єру можливо лише при певній плануванні – квартира-студія або, що краще, будинок, спроектований саме у вигляді бунгало.

Стиль бунгало в інтер’єрі – культ розслаблення і відпочинку

Конструкційні параметри планування інтер’єру, виконаного в стилі бунгало, цілком однозначні.

стиль бунгало в інтер'єрі

  1. Низькі стелі покликані підкреслити горизонтальність приміщення.
  2. Сходів бути не повинно, отже, будинок – одноповерховий.
  3. Порожнечі не вітаються – кожна зона функціональна.
  4. Меблювання зводимо до мінімуму, віддаючи перевагу вбудованим меблям. Простір «з’їдають» лише спальні місця, обідня і кавова групи. За можливість частково і ці меблі вбудовуються в нішу, наприклад, узголів’я ліжка.
  5. Як аксесуари використовуються настінні, які не потребують окремого місця для розміщення – гобелени, драпірування ручної роботи. Допустимі компактні яскраві рослини в невеликих кількостях.

Стиль бунгало – продуманість опоряджувальних матеріалів.

Вибір обробки задається архітектурним рішенням приміщень. Бунгало саме по собі – асоціація з дерев’яним житловим будівництвом, отже, підлога – з підкресленого простого натурального дерева, текстура якого може бути підкреслена лакуванням і контрастною яскравою циновкою з бамбука або килимом у вигляді шкури.

стиль бунгало в інтер'єрі

  1. Стеля – рівна або мансардного типу – також з дерева: дошка або імітуючі дерево балки.
  2. Стиль бунгало в інтер’єрі диктує закривати вікна до підлоги дерев’яними жалюзі або щільними світлими портьєрами.
  3. Стіни можна покривати рельєфною штукатуркою, фарбувати, обклеювати шпалерами з «екологічним» малюнком, однак акцентом інтер’єру їх оформлення стати не повинно. Палітра – коричневе дерево, зелень листя, багряне заходу, блакить моря; доречно поєднання чорного, фіолетового, червоного, помаранчевого.

Обсяги і оббивка меблів, корисні аксесуари, наприклад, калебас, повинні відповідати головному призначенню – відпочинок очей і тіла. Атмосфера готелю люкс – формат, до якого слід прагнути, оформляючи вітальню і спальню.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти