РУС. Японський стиль в інтер'єрі фото та японський інтер'єр у квартирі

Японський стиль в інтер’єрі

Японська культура, притягальна до магнетизму, незважаючи на її «самурайську» суворість, – пропонує досить стильний погляд на інтер’єр житлових приміщень. Японський стиль в інтер’єрі – це функціональність укупі з театральністю, і одночасно – ніяких проявів в обстановці особистісних рис господаря. Японський простір зонується, використовується і сприймається в зовсім інших, відмінних від європейських координатах. Ви можете відтворити японський інтер’єр в чистому вигляді, інакше кажучи, влаштувати місця для сну і прийому їжі на підлозі, а можете обмежитися стилізацією, об’єднавши японські риси зі звичними зручностями.

японський стиль в інтер'єрі
Японський стиль в інтер’єрі – життя в «Нижній ярус»

Високі меблі в японському інтер’єрі виключені, навіть якщо це всього лише стилізація. Містке ліжко на низьких ніжках (висотою з дві-три книги, покладені один на одного), короткі банкетки і лавочки, низькі столики для кави. Варіант пристрою ліжка – матрац, покладений на подіум. Подушки теж можна собі дозволити, хоча більшість японців обходиться без них.

японський інтер'єр
Традиційна японська палітра – непомітні кольори стримано-рябого осіннього в’янення, проте стилізація дозволяє контраст двох-трьох насичених теплих кольорів, один з яких неодмінно – червоний.

  1. Чи не найважливіший момент – зонування і оформлення дверних прорізів. Прозоро-матові розсувні гармошки з легкого невагомого матеріалу і переносні ширми з дрібно декорованого світлого натурального текстилю – улюблені прийоми зонування японського стилю в інтер’єрі.
  2. Нечисленні функціональні меблі розташована біля стін, можливий легкий світлий пластик, нівелює кількістю скляних фасадів. У центрі приміщення – група для чайної церемонії (низький столик, подушки, відповідний посуд).
  3. У кабінеті і дитячій вам навряд чи вдасться підкреслити японський стиль, досить обмежиться мінімалізмом, світлими тонами і невисокими меблями, прагнучи обійтися без навісних полиць на користь невисоких стелажів.
  4. Облаштовуючи японський стиль в інтер’єрі маленької квартири, де немає потреби в переносній ширмі, можна розмістити її вздовж стіни в якості задника-декорації.

Функціональні предмети японського походження, «нарушуючі» японський інтер’єр.

Телевізор, комп’ютер – ці досягнення японських виробників мало поєднуються з японськими віялами, іерогліфічискими зображеннями на тканині, ікебаній (композиціями із сухих квітів), японської посуди. Як бути? Супроводити великий сучасний предмет «свитою» з японських сувенірів різних розмірів.

японський стиль в інтер'єрі

  1. Особливу увагу слід приділити бонсай – карликовим декоративним рослинам. Однак влаштовувати оранжерею не прийнято, достатньо двох-трьох, відтіняючих плазмову панель або не дуже «японське» дзеркало в спальні.
  2. Японський стиль в інтер’єрі кухні не терпить іншої посуди, крім японської.
  3. В якості світильників – абажури і люстри з рисового паперу.

Сувора краса японського інтер’єру має на увазі відмову від фото в рамочках, улюблених предметів, великої кількості книг і ошатною посуду, скульптур, антикваріату і вінтажу. Емоційний мінімалізм – так можна образно назвати японський інтер’єр. Почуття міри особливо важливо, інакше вітальня перетвориться в магазин японських товарів.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти