РУС. Стиль арт-деко в інтер'єрі квартири чи будинку, фотографії та опис.

Стиль арт-деко в інтер’єрі

Як абсолютно відмінна концепція в мистецтві і дизайні стиль арт деко в інтер’єрі можна простежити в Європі у 1908 році. Art Deco – це рух з міцними зв’язками з Францією і зокрема з Парижем. Для художніх рухів і шкіл інтер’єрів досить часто буває, що в якийсь момент часу вони мали якісь зв’язки з Парижем.

Це стиль, який продовжує впливати на макет дизайну інтер’єру і який люди збираються наслідувати зараз майже так само, як коли він перебував розквіті між 1914 і 1945 роками. У стилі інтер’єру арт деко, люди можуть вибрати свої аксесуари і предмети інтер’єру, щоб зробити вигляд в їхньому будинку неповторним.

Історія дизайну інтер’єру в стилі арт деко

інтер'єр спальні в стилі арт-деко фото

Сам він завжди мав сильний зв’язок з Францією, оскільки він розглядався як художня форма, на яку в значній мірі вплинуло мистецтво. Творці Art Deco взяли аспекти Art Noveau і змінили їх, щоб сформувати основу їх нової концепції.

Art Deco – це концепція дизайну інтер’єру, яка сприяє використанню простих сміливих форм, візерунків і кольорів, але демонструє, що вона володіла широким спектром впливів, в той час як предмети, створені під її ім’ям, охоплювали широкий спектр дизайнів. З плином часу вплив речей, відмінних від Art Noveau, можна було помітити в стилях інтерєрів арт-деко. Він був у розпалі своєї популярності незадовго до початку Першої світової війни і аж до кінця Другої світової війни в 1945 році.

дизайн інтер'єру в стилі арт-деко фото

Були різні дизайнерські характеристики арт-деко, які відрізняли його від інших стилів дизайну інтер’єру. Буде дуже дорого створити інтер’єр в стилі арт деко в вашому домі, якщо ви купуватимите оригінальні об’єкти, але якщо ви знаєте, де шукати менш дорогі репліки, ви отримаєте той же ефект. За іронією долі, масові твори, створені в стилі ар-деко в роки війни, зараз вважаються майже античними.

Інтер’єр будинку в стилі арт деко має насичені кольори, такі як:

  • чорний;
  • червоний;
  • хромований і срібний.

Іноді альтернативні кольору можуть бути замінені бежевими і білими. На даний момент багато компаній створюють фурнітуру, а також меблі в таких кольорах, тому відносно легко відтворити ретро-дизайн інтер’єру в вашому домі.

Стиль в інтер’єрі арт деко закінчив розробку стародавньої єгипетської теми, спочатку не передбаченої жодним з його творців. Цей перехід в аспектах дизайну стався в результаті відкриття Говардом Картером гробниці Тутанхамона в 1922 році. Це відкриття поклало початок глобальним захопленням єгипетської домашньої обстановки.

інтер'єр будинку в стилі арт-деко фото

Раптом всі захотіли щось єгипетське, що буде в їхніх будинках і на робочих місцях. Були зображення пірамід, мумій і репліки смертельної маски Тутанхамона, які можна знайти по всьому світу. Був високий попит на ці предмети, тому відтворити цей інтер’єр дуже легко.

Art Deco був пов’язаний з іншими тенденціями, такими як те, що було випущено голлівудськими кіностудіями, що ми могли бачити в своїх улюблених фільмах того часу. Весь цей вплив на стиль арт деко в інтер’єрі  було підставою для виробництва нових ламп, фіранок і інших меблів.

Те, що зробило його настільки популярним і відносно легким для багатьох людей, щоб дозволити собі, було масове виробництво. Коли техніка набувала попиту, телевізор і радіо стали звичайними об’єктами, особливо в Сполучених Штатах. Це було масове виробництво, яке розповсюдило Арт-деко по всьому світу. Адже без масового виробництва попередні тенденції в дизайні інтер’єру були більш дорогими, оскільки об’єктів було менше.

Як створити стиль арт деко в інтер’єрі вашого будинку

Для тих, хто хоче, щоб ар-деко був відтворений по всьому будинку, ці прості ідеї та поради для вас. Багато є, як магазинів, так і інтернет-магазинів, що продають фурнітуру і меблі, які відповідають основним концепціям Art Deco. Крім того, стиль дійсно різноманітний, тому в ньому існує багато можливостей для індивідуалізму.

вітальня в стилі арт-деко фото

Частина привабливості Art Deco полягала в тому, що люди могли показати свій хороший смак. Картини і твори мистецтва, досить великі чи маленькі, були поширені. Насправді, чим більша картина, тим краще для створення арт деко.

Хоча не кожен може купити дорогі картини,і тому можна відображати сучасні репродукції  відомих картин. Такі твори мистецтва на стінах дозволяють вам завершити зовнішній вигляд, не витрачаючи на це ціле багатство. Картини, гравюри і плакати відмінно виглядають на стінах і справді дозволяють вам повернути вашу квартиру до епохи Art Deco в архітектурі.

кухня в стилі арт-деко фото

Кращі колірні схеми мають червоний, жовтий, хромований і чорний кольори і часто використовуються для декорування стін, штор і можуть бути також використані в килимах. Кращим підлоговим покриттям для інтер’єру в стилі арт деко було дерево, а не килими. Звичайно, ви могли б розмістити килими на підлозі, в звичайних кольорах Art Deco, щоб поєднати з декором на стінах.

Інтер’єр в стилі арт деко доступний для всіх

інтер'єр спальні в стилі арт-деко фото

Сьогодні масове виробництво ще більш поширене, ніж 80 або 90 років тому. Повітряні перевезення і інтернет роблять наш світ ще більш доступним. Все це означає, що ми можемо отримати все, що хочемо, з будь-якої точки світу.

інтер'єр спальні в стилі арт-деко фото

Тому, якщо ваші місцеві магазини не продають досить декору для стилю Art Deco, ви можете замовити його з інтернету. Це все відносно дешево і просто зробить будь-який будинок, повністю присвячений іміджу і способу життя.

інтер'єр спальні в стилі арт-деко фото

Легко зробити ваш інтер’єр спальні, кухні чи ванної кімнати в стилі арт деко, але з вашим власним індивідуальним поглядом на нього. В загальному, це означає, що вам не потрібно бути багатим, щоб жити своїм способом життя. Тому переглядайте фотографії на яких стиль арт деко в інтер’єрах кухонь і спалень на сайті, та створюйте свої неповторні кімнати у квартирі чи будинку.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти