РУС. Стиль експресіонізм в інтер'єрі та експресіонізм в дизайні фото.

Стиль експресіонізм в інтер’єрі.

Стиль експресіонізм в інтер’єрі – один з улюблених стилів молоді, що цінує натиск, динаміку, енергетичний натиск, виник на початку ХХ століття, проте справжній його тріумфальний хід по світу відбувається на наших очах. Емоційний стан – ось що хоче висловити інтер’єр, виконаний в цьому стилі. Інтер’єр прагне увібрати в себе театр, музику, кінематограф, графіті, закликавши на допомогу гротеск і деформацію звичних форм.

Стиль експресіонізм в інтер'єрі
Процес створення експресіоністського інтер’єру нагадує роботу скульптора. Легкість, жвавість, веселість, пантоміма – його обов’язкові умови.

Стиль експресіонізм в інтер’єрі – фарби і прийоми стилю.

Життєвий простір перетворюється в сцену, на якій розігрується щоденне подання з побутового життя власників. Найголовніше в компонуванні оригінальних деталей – не допустити їх перебору.

 експресіонізм в інтер'єрі

  1. Чим простіші меблі – тим більші вони залишають можливості імпровізації. Особливо популярна плетені, прекрасно поєднуються з яскравим текстилем.
  2.  Стиль експресіонізм в інтер’єрі любить трохи балаганну палітру кольорів: поєднання яскравого і тьмяного, соковитого і розмитого одночасно, ви маєте право ввести в гаму скільки завгодно відтінків – тільки б вони не були важкими і надто глибокими. Оптимально – червоний, блакитний, зелений, лимонний в якості домінуючих.
  3. Сучасні матеріали не зобов’язані вражати дорожнечею. Різнорівневу стелю, пофарбовану в соковитий колір з асиметрично розташованими світильниками в поєднанні з меблями з яскравою пофарбованої шкіри, пластиковими перегородками, прозорою книжковою групою і забавним принтом – зразок, прекрасно вивірений з точки зору гармонії і комфортного самовідчуття.

Гра освітлення – правило експресіонізм в дизайні.

Настрій, емоція задаються насиченістю світла. Світлова композиція виходить на перший план: обов’язково і центральне освітлення, можливо, у формі авангардної люстри, і додаткові бра і торшери з лози, пластику, сучасних тканин, що дають м’яке розсіяне світло. Одночасно використовуємо кольорову підсвітку для експресіонізм в дизайні.

експресіонізм в дизайні

  1. Драпірування вікон відрізняється яскравістю і варіантністю форм: сучасні жалюзі, римські штори і навіть фіранки з строкатого шовку – важливіше відсутність м’яких складок і воланів.
  2. Плазмова панель і інші техногенні елементи «потонуть» в сусідстві скляного журнального столика, африканської статуетки і плетених крісел: поєднуємо не поєднуване, подбавши про врівноважене оформленні стін, наприклад, розписи яскравими геометричними фігурами різних розмірів.
  3. Ще один прийом для експресіонізм в інтер’єрі- чергування квітів (аквамаринове атласне покривало і півдюжини декоративних подушок в червоно-сірі смужки).

Вибираючи стиль експресіонізм в інтер’єрі, не перестарайтеся з аксесуарами – велика спокуса наповнити будинок кумедними непотрібними речами. Але іноді варто обмежиться репродукціями імпресіоністів і яскравою тюллью: в цьому стилі ідея важливіше матеріальних об’єктів.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти