РУС. Скандинавський стиль в інтер'єр фото та скандинавський інтер'єр.

Скандинавський стиль в інтер’єрі.

Психологія вікінгів спочатку була орієнтована на надійність і добротність середовища проживання, що, звичайно ж, відбилося і в інтер’єрах. Тому скандинавський стиль в інтер’єрі – це функціональні дерев’яні конструкції, облагороджені помірним декором, лаконічна природна краса матеріалу, самобутність оформлення стін і стелі, що поєднує простоту і контрастність.

скандинавський стиль в інтер'єрі
Інтер’єр в скандинавському стилі, необов’язково повинен виглядати суворим, особливо, якщо це спальня або кухня. Помірність декору значить відсутність цікавих поєднань і форм.

Скандинавський стиль в інтер’єрі – продуманість і Стрункість.

Не в останню чергу лінійність і прозорість інтер’єрів, виконаних в скандинавському стилі, задається кількістю світло-акварельних густих тонів – теракотового, світло-шоколадного, білого. Стіни, покриті однотонною (можливо, рельєфною) штукатуркою, – єдино можливий варіант.

Інтер'єр в скандинавському стилі

  1. Скандинавський стиль в інтер’єрі має на увазі відкриту планування – суміжні кімнати, широкі дверні отвори.
  2. Яскраві акценти – бордовий, вишневий, червоний – у вигляді вкраплень-візерунків на фіранках і оббивках.
  3. Вікна призначені для максимальної ефективності денного освітлення – легкі серпанкові завіси без додаткових важких штор.
  4. Світлу палітру продовжує підлогове покриття – дошка для підлоги з світлих порід дерева зі збереженням текстури або – біла глянцева, і меблі зі світлих порід дерева – вибіленою берези або сосни.

Сувора респектабельність скандинавською інтер’єру

Меблі, незважаючи на свою практичність, можуть бути численні – стільці, шафки різних розмірів, скрині. Ошатна посуда з кришталю, виставлена ​​«напоказ», збирається в одному місці на полицях місткого серванта.

скандинавський стиль в інтер'єрі

  1. У вітальні і спальні вітаються добротні речі – всюди вишукані меблі, що дісталася в спадок від минулих поколінь, скандинави відправляються на кухню, виконану, найчастіше, з елементами ретро.
  2. Меблі, в т.ч. спальня – розкладна, обов’язково з висувними ящиками для речей.
  3. Забавні дрібниці – сердечка, раковини – у великій кількості представлені у ванній.
  4. Оббивка м’яких меблів нагадує про близькість моря – тканини в синю і блакитну смужку і клітинку, візерунки кольору морської хвилі (популярна забарвлення – райські птахи, олені, ялинки, морські раковини).
  5. Аксесуари можна перерахувати по пальцях – кілька фотографій в плетених рамках, розвішані на стінах керамічні рибки.

Скандинавський стиль в інтер’єрі відрізняється відсутністю предметів, якими можна довго милуватися – картин в старовинних рамах, антикварних штучок і т.д. Комфорт господарів прочитується куди більш виразно, ніж бажання вразити гостей.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти