РУС. Як вибрати плитку для ванної керівництво та види плитки.

Керівництво, як вибрати плитку для ванної.

Плитка у ванній кімнаті більше, ніж просто предмет яким покривають поверхню в кімнаті. Вона призначена для захисту вашого будинку від пошкодження водою, щоб закласти основу для стилю і дизайну простору, у вашій ванній плитка має більш важливу роботу, ніж ви можете реалізувати. Є багато різних типів плитки для ванної кімнати, тому ми допоможемо вам як вибрати плитку для ванної. Насолоджуйтесь!

Керамічна плитка для ванної кімнати.

Керамічна плитка є одним з найстаріших і найбільш відомих видів плитки. Керамічна плитка має глинисту-основу з глазур’ю на вершині, і може бути випалена в одному або декількох різних способах. Монокоттура (Monocottura ) плитка, яка випалюється один раз, в тому числі випал із глазуррю.  Теракотові плитки часто порівнюють з monocottura, але ці плитки, як правило, не такі сильні, або міцні, як інші види. Бікоттура (Bicottura ) плитка набагато складніша у виготовленні і більш довговічніша, ніж monocuttura, тому вона може бути використана на підлоги, стіни і стільниці. Також ви мабуть бачили плитки керамічні, які мають покриття глазур’ю, яке потріскувало. Це робиться, змушуючи тріскати глазур через нагрівальний процес, і проводячи процес охолодження потім. Кразед (Crazed) плитки не рекомендується в душ та ванну, якщо у них затримується пара, через те від неї можуть бути осколки, тому, що вона має непористу структуру.

керамічна плитка для ванної кімнати

як вибрати плитку для ванної

Фарфорова плитка для ванної кімнати.

Керамогранітні плитки, зроблені з глини, яка була ущільнена, перш ніж була запущена умови вкрай високих температур. Багато людей плутають порцелянові і керамічні плитки, припускаючи, що, так як обидві зроблені з глини, вони є варіаціями одного і того ж. Фарфор набагато сильніший, більш довговічніший і важчий, ніж керамічна плитка. Фарфорову плитку не подряпати і не  поставити на неї пляму, може бути використана в будь-якому місці у ванній кімнаті без проблем. Вони є деяких різних сортів. Керамогранітна плитка -це найбільш поширений тип керамограніта, він не має глазуррі, але також проходить процес випалювання. Глазурована порцеляна  цей вид зустрічається рідше, ніж керамогранітна, але  має деякі дуже цікаві на вигляд плитки. Полірована порцеляна, якщо ви шукаєте, як вибрати плитку для ванної з високою здатністю, що відображає, поліровану поверхнею для вашої ванної, що є ще більш блискучим, ніж мармур, ця плитка вам підійде.

фарфорова плитка для ванної кімнати

фарфорова плитка для ванної кімнати

Плитка з натурального каменю для ванної кімнати.

Для більшості людей, плитка з натурального каменю є одним з найулюбленіших і найбільш часто використовуваних матеріалів. Є багато різних видів плитки з природнього каменю, багато з яких ідеально підходять для використання у ванній кімнаті. Ключ до розуміння плитки з натурального каменю, це її довговічність. Багато людей вважають, що полірований камінь буде більш міцним, ніж шліфований, але насправді обидві обробки носитимуться однаково, якщо покласти один і той же тип каменю. Є багато різновидів плитки: мармур, вапняк, травертин і сланець. Але якщо ви роздумуєте, як вибрати плитку для ванної і хочете елегантні відчуття, ви повинні використовувати натуральний камінь,  у ванній.

плитка з натурального каменю для ванної кімнати

плитка з натурального каменю для ванної кімнати

плитка з натурального каменю для ванної кімнати

Скляна плитка для ванної кімнати.

Скло насправді один з найстаріших матеріалів, який використовується всередині і навколо будинку в якості декоративної поверхні. І скляна плитка є одним з кращих матеріалів, які можна використовувати у вашій ванній кімнаті, або в якості акценту, щоб скрасити просту стіну, або зробити підлогу блискучою. Не всі стекла підходять для використання у ванній кімнаті. Скляну плитку майже завжди потрібно розрахувати на будь-які стіни або підлогу.  Скляна плитка для підлоги може бути використана в будь-якому місці, в той час як для стін повинна бути строго використана до стін. Оскільки скло має тенденцію бути слизьким ми рекомендуємо вам, якщо використовувати його на підлозі в душі або ванній, обирайте тоді  плитку з мозаїки.

скляна плитка для ванної кімнати

скляна плитка для ванної кімнати

скляна плитка для ванної кімнати

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти