РУС. Найкрасивіші у світі історичні замки середньовіччя які збереглись

Найкрасивіші у світі історичні замки.

Альгамбра  Іспанія (Alhambra, Spain)

Це квінтесенція мавританської архітектури, яка приваблює натовпи в Гранаду, але найбільше запам’ятаються просто райські середземноморські сади.

Альгамбра Іспанія фото

Алнік Англія (Alnwick Castle, England)

Ця британська нерухомісь як і раніше є милим будинком для нинішнього герцога Нортумберленд, але він також стояв протягом двох вигаданих фортів: Хогвартса в перших двох фільмах про Гаррі Поттера. Замок знаходиться в Даунтон абатстві.

замок Алнік фото

Форт Амбер Індія (Amber Fort, India)

Чудові бастіони (поряд з азіатських слонів!), взяті в різьблене панно і дзеркальні стелі цього палацу пісковика.

Форт Амбер фото

Арг-е Бам Іран (Arg-E Bam, Iran)

Землетрус 2003 викликав проблеми і серцева цегла із якої замок виконаний, почала руйнуватися. Тепер об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО повільно відновлюється.

Арг-е Бам фото

Замок Бларні Ірландія (Blarney Castle, Ireland)

Якщо ви ще не чули про Бларні камінь, ірландська легенда стверджує, що поцілувавши Скунський камінь, який вмонтований в стіну, отримаєте дар красномовства.

Замок Бларні фото

Замок Бран Румунія (Bran Castle, Romania)

Глибоко в Трансільванії у сільській місцевості,  знаходиться ця лякаюча фортеця 12-го століття, імовірно за умови що умови що ви чули про роман жахів Брема Стокера, Дракула. Сьогодні ви можете відвідати на вершині пагорба будинок найвідомішого в світі вампіра.

Замок Бран фото

Цитадель Каїра Єгипет (Cairo Citadel, Egypt)

Ісламський форт в якому розміщувалися єгипетські правителі протягом 700 років. Його три мечеті і кілька місць, в даний час відкриті для відвідувачів.

Цитадель Каїра фото

Замок Саммеццано Тоскана Італія (Castello di Sammezzano, Italy)

Побудований в 17-м столітті мавританський замок піддався барвистому макіяжу в 1800-х роках. Царський інтер’єр тепер має заплутані настінні різьблення і м’який настил, але він, на жаль, був занедбаний протягом більше двох десятиліть.

Замок Саммеццано Тоскана фото

Шато де Шамбор Франція (Chateau de Chambord, France)

З відмітних французької архітектури епохи Відродження, це благородне місце проживання, мабуть, найвідоміший замок в світі. Замок Долини Луари служив в якості мисливського будиночка для французьких королів, починаючи з 16-го століття.

Шато де Шамбор фото

Единбурзький замок Шотландія (Edinburgh Castle, Scotland)

Розташований на вершині Castle Rock, відомий шотландський порт витримав 26 облог протягом усієї своєї 1100-річної історії.

Единбурзький замок фото

Замок Хімедзі Японія (Himeji Castle, Japan)

Феодальний-комплекс епохи також називають Сірасагі Джо, або “Білий замок чапля”, тому що він схожий на птицю що злетіла.

Замок Хімедзі фото

Замок Хоензальцбург Австрія (Hohensalzburg Castle, Austria)

Австрійські принци-єпископи жили в цій вершині гори. Фортеця побудована в 1077 році, розширюючи величезні стіни протягом наступних 500 років. Туристи можуть здійснити похід вгору по крутій стежці (або добратись набагато зручнішим фунікулером), щоб досягти піку.

Замок Хоензальцбург фото

Замок Кронборг Данія (Kronborg Castle, Denmark)

На честь 400-річчя Шекспіра, Данія здає в оренду кімнату Короля вежі вперше більш ніж за сто років. Замок Ельсінор відомий, як місце для помсти тематикою трагедії Гамлет.

Замок Кронборг фото

Замок Мацумото Японія (Matsumoto Castle, Japan)

Побудований на плоскій землі, Мацумото раніше використовували велику систему стін і ровів для оборони. Але незвичайна робота фарби будівлі є його найвідоміша особливість – чорний зовнішній вигляд заробив прізвисько “Замок Ворона”.

Замок Мацумото фото

Мон-Сен-Мішель Франція (Mont Saint Michel, France)

Божественне втручання нібито призвело до будівництва цієї комуни на вершині скелястого острівця. Паломники спочатку могли тільки ввійти в монастир під час відливу, але сучасні туристи можуть скористатися недавно побудованим мостом.

Мон-Сен-Мішель фото

Празький Град Чеська Республіка (Prague Castle, Czech Republic)

Тримаючи звання найбільш старовинного замку в світі, Празький Град займає більше 17 акрів на вершині пагорба з видом на місто.

Празький Град фото

Замок Нойшванштайн Німеччина (Schloss Neuschwanstein, Germany)

Резиденція короля Лудвіна II. Доки король Баварії Лудвінг II доручив своєму війську відступ після того, як він втратив суверенітет Німеччини, що принесло йому прізвисько “Боягузливого короля.” Знаменно, романтична архітектура цього замку надихнула через десятиліття на будівництво замку Сплячої красуні в Діснейленді.

Замок Нойшванштайн фото

Шверінський замок Німеччина (Schloss Schwerin, Germany)

Побудований на острові він може похвалитися знаменитими садами які притягують замріяні погляди. Шверін також відомий як “Нойшванштайн Півночі.”

Шверінський замок фото

Віндзорський замок Англія (Windsor Castle, England)

Це найстаріший і найбільш населений замок в світі, в якому проживав перший британський монарх ще в 1121 році і який виступає в якості улюбленого “вихідного дому” королеви Єлизавети II сьогодні.

Віндзорський замок фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти