РУС. У світі відкрили найдовший та найвищий скляний міст в Китаї.

У світі найвищий і найдовший скляний міст відкрили в Китаї.

Скляний міст у Китаї.

430-метровий скляний міст був побудований через глибокий каньйон в Китаї Чжанцзяцзе Національний лісовий парк .

Розроблений архітектором Хаїм Дотан, то Чжанцзяцзе Великий Каньйон Скляний  пішохідний міст вважається найдовшим і найвищим в світі.

Скляні панелі встановлюються під ногами, даючи відвідувачам вертикальний огляд-який спонукає на думки і дає можливості робити фотографії нижче каньйону.

Скляний міст у Китаї

Сталеві балки підтримують структурні скляні пластини, які в Тель-Авів на розробках Дотана, що використовуються, щоб зробити міст “невидимий”.

Скляний міст в Китаї  Чжанцзяцзе був розроблений, щоб бути якомога невидимішим наскільки це можливо .

“білий міст зникає в хмарах,” сказав Дотан.

Скляний міст Чжанцзяцзе

“Як дизайнер цього моста, розташованого в неймовірному і чарівному національному парку, я вірю, в природу, гармонію, рівновагу і красу”, додав він. “Природа прекрасна, як є. Ми хочемо зробити найменший вплив на неї.”

Скляний міст в Китаї спирається на край двох скель і підвішений 300 метрів над землею за допомогою вант.

Хвилясті гратчасті поручні лінії країв яких засклені проходом, який звужується у напрямку до центру каньйону, щоб створити перебільшену перспективу.

скляний міст в китаї

Скляний міст в Китаї здатний вмістити до 800 чоловік в будь-який час і вже використовується в якості точки запуску для найвищого в світі банджі-стрибку, сказав архітектор.

Уже надзвичайно популярний туристичний атракціон, міст буде також служити в якості місця для проведення приватних заходів, в тому числі в якості подіуму для показів мод.

“Це створить досвід перебування в чистій природі, поки  ви повисли в повітрі, між небом і землею, як птах з крилами широко відкритими,” сказав архітектор. “Я назвав його міст мужніх сердець.”

скляний міст в китаї

Хаїм Дотан, який створив свою практику в Тель-Авіві в 1990 році, є останнім в ряду архітекторів і дизайнерів, що включають скло в основах мостових структур.

Останнім часом були плани на кілька басейнів із скляним дном – один в Лондоні, який б пов’язав дві житлові вежі, а інший в штаті Гуджарат в Індії.

Квиток для доступу до скляного мосту коштує £ 16, на додаток до заходу за £ 13.50 можна відвідати Чжанцзяцзе Гранд-Каньйон та Національний Парк, який знаходиться в провінції Китаю Хунань.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти