РУС. Комод в інтер'єрі квартири, спальні, вітальні чи дитячої кімнати.

Комод в інтер’єрі квартири: зручні меблі з сучасним дизайном

Напевно, складно придумати більш зручні меблі для зберігання речей, ніж комод. Ось уже кілька століть комоди, в тій чи іншій варіації, не покидають інтер’єри, об’єднуючи в собі лаконічність форми та зручність використання.

Комод – це класична меблі, формат якої підходить практично в будь-який інтер’єр. Ймовірно, тому продаж комодів буде актуальною ще довго: зручність і безліч варіацій дизайну дозволяють виготовляти ці меблі практично на будь-який смак і будь-який споживчий запит.

Оскільки як естетично, так і практично гарний комод можна використовувати в інтер’єрі практично будь-якої кімнати, асортимент цих предметів меблів практично необмежений. Кожен може знайти комод на свій смак, потребам і запитам.

Комод в інтер’єрі спальні

Як правило, в спальні комод використовується для зберігання білизни, речей і різних дрібниць. Крім того, в деяких випадках він з успіхом замінює туалетний столик: комод, доповнений дзеркалом, відмінно підійде в якості столика для макіяжу та, крім того, вмістить в себе безліч необхідних косметичних аксесуарів. Найчастіше комоди використовуються саме в спальні, адже, як правило, особисті речі та білизна зберігається в цій кімнаті.

Комод в дитячій кімнаті

Окремим пунктом варто відзначити комод в дитячій кімнаті. Крім сповивальних комодів, є комоди для зберігання дитячих речей, іграшок. Завдяки практичності і зручності у використанні, комоди незамінні для організації зберігання дитячих речей.

Комод в інтер’єрі вітальні

Рідше зустрічається, проте не менш цікавий варіант – комоди в інтер’єрі віталень, коли поверхню самого комода можна використовувати для декорування (як у випадку з камінною полицею), організації бару, зберігання різних дрібниць.

Як і у всіх випадках, коли мова йде про вибір практичних меблів, варто врахувати не тільки естетичну складову, але і чисто утилітарні функції: як в комоді відкриваються ящики, наскільки зручний він у використанні. Як правило, по-максимуму врахувавши

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 3,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти