РУС. Як зробити ремонт в дитячій правильно ідеї з фотографіями.

4 помилки про ремонт у дитячій.

Про дизайн дитячої кімнати склалося свого часу на рідкість багато міфів. Якщо увійти в суть справи, практично все, що ми вигадали собі на даний мотив, абсолютно не відповідають міркуванню самої дитини про чудову кімнату.

Як зробити ремонт в дитячій в усіх відношеннях?

як зробити ремонт в дитячій

Міф 1: малюкові потрібна індивідуальна кімната Ні, до півтора-двох років! Великою проблемою може стати, якщо малюк житиме у своїй кімнаті сам у цей період, адже йому необхідна мама. Ремонт в дитячій кімнаті потрібно робити, після того, як дитині буде два роки. До цього  часу дитина може спати у вашій спальні, ліжечко звичайно її необхідно поставити. Усі будуть мати від цього перевагу, і дитина і мама, яка встає до неї поночам. Якщо мама більшість часу проводить на кухні, або у вітальні, там необхідно передбачити розташування, “дитячих куточків” адже немовлятам потрібно проводити час із мамою нетільки у ночі, але і вдень. Коли ж дитині виповниться три роки, їй уже буде потрібно повноцінна дитяча кімната. Не зробивши цього вчасно, ви ризикуєте заповнити своє помешкання дитячими речима, тому потрібно віднестись до цього питання серйозно. Дитяче ліжечко повинно знаходитись у батьківській спальні, доки дитині не виповниться півтора-два роки, адже у цей період їй потрібен постійний контакт із мамою.

як зробити ремонт в дитячій фото

Міф 2: Кімната для дитини повинна бути просторою і світлою.

Невеличка кімната для дитини також підійде! Зверніть увагу, навіть у просторій кімнаті діти полюбляють розташовуватись на невеличкій площі. Таким чином вони себе відчувають у безпеці, їм затишніше і спокійніше так. Організовуючи дитячий простір, варто використовувати усю площину приміщення не лише по горизонталі, але і вертикалі. Не потрібно віддавати під дитячу найбільшу кімнату у квартирі, але ми і не спонукаємо вас організовувати її у кладочці. Хороший варіант як для невеликої так і для просторої дитячої це, ліжко-горище (різновидів даного типу меблів, більш чим достатньо на ринку на даний час). А от чого потрібно уникати, так це потрапляння прямих сонячних променів, оскільки вони мішають дитині днем. Неприроднє освітлення і вікна розташовані так, щоб уникнути яскравого світла у приміщенні, якраз стануть у нагоді.

як зробити ремонт в дитячій фото

Міф 3:Діти залюбки житимуть удвох в одній кімнаті.

Так ,але лише у ситуації коли цього не уникнути. Що можливо лише у ситуації, якщо вони так проживають від народження.  Варто з самого початку спланувати, дві дитячі кімнати, і якщо є можливість санвузол родільно.

як зробити ремонт в дитячій фото

Міф 4: в Дитяча потребує нетипового дизайну.

В залежності від віку дитини. До тих пір поки дитина не почне ходити до школи, а це років шість сім, вона не звертатиме увагу на свою кімнату, так що можете не забивати голову собі дурницями. Проте коли ваша дитина стане школярем, вона кликатиме у гості своїх однокласників, ну і звичайно ж захоче перед ними похвастатись своєю кімнатою. Ремонт в дитячій потрібно проводити за участю дитини, їй цей процес обов’язково сподобається. Адже вона відчує себе важливою і самостійною, зверне увагу на те, що до неї прислухаються. На стіні у дитячій необхідно залишити місце під плакати та постери. Не використовуйте у дизайні дитячої кімнати, дратівливих речей і не перестарайтеся з яскравістю стін.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти