РУС. Ремонт спальні в хрущовці своїми руками фото та ідеї для цього.

Ремонт спальні в хрущовці

Дослідження показують, що ми витрачаємо на сон 1/3 життя. Зважаючи на такий великий показник, нам необхідно ретельно обдумати, як здійснити ремонт спальні в хрущовці своїми руками. Так щоб результатом ми були задоволені, і кімната усім своїм виглядом, допомогала нам відпочити і розслабитись. Якщо ж у вас невелика квартира ви можете сумістити спальню із робочим кабінетом, чи гардеробною кімнатою. Здійснити це можна за допомогою зонування перегородками.

ремонт спальні в хрущовці фото

Для початку рекомендуємо замінити старі батареї на нові радіатори опалення. Почавши, ремонт спальні в хрущовці своїми руками з цієї роботи ви не тільки покращите зовнішній вигляд вашої кімнати, але і суттєво піднімете ефективність опалювання. Старі чавунні батареї у хрущовках, мають не дуже привабливий вигляд, та і у них невелика площа тепловіддачі.

ремонт спальні в хрущовці фото

Після заміни батарей варто приступити до заміни вікон. Ремонт спальні в хрущовці обов’язково потребуватиме замін старих дерев’яних вікон на нові металопластикові. Та і сучасні вікна більш теплозберігаючі, чим ті, що ставились у цих будинках при їх будівництві.

ремонт спальні в хрущовці фото

Наступним етапом який слід провести, роблячи ремонт маленької спальні в хрущовці, заміна дверей. Варто відмовитись від установки міжкімнатних дверей, оскільки вони при відкритті потребують місця, якого і так обмаль. Тому варто встановити розсувні двері, бажано світлих відтінків з матовим склом, яке повністю відокремить особисте життя.

Наступним етапом варто почати обробку стін. Їх необхідно очистити від старого покриття і від бруду. Потім потрібно вирівняти усі нерівності на стінах, їх буде легко визначити, оскільки площа стін невелика. Стіни вирівнюються за нанесенням штукатурки і шпаклівки. Коли вона ретельно висохне, поверхню затирають за допомогою наждачного паперу (нульовки).

Проводячи ремонт в спальні хрущовці, варто обирати матеріали для цього лише ті, які є екологічними, щоб не зашкодити здоров’ю, і пожежобезпечними, щоб у майбутньому уникнути небезпеки спалахування проводки.

ремонт спальні в хрущовці фото

Роблячи ремонт спальні хрущовці дизайн, також стає важливим запитанням. Тому давайте розглянемо декілька ідей його створення. Ремонт спальні в хрущовці фото і відео ви можете переглянути у даній публікації. Для обробки стін слід використовувати ті матеріали, які не привертатимуть увагу і робитимуть її візуально більшою. Чудово із цим завданням впораються шпалери, важливо, щоб вони не були яскравих подразнюючих кольорів із напружуючими увагу візерунками.

ремонт спальні в хрущовці фото

На підлогу краще постелити ламінат в тих же відтінках, що і меблі у кімнаті, щоб створити гармонію кольорів. Для початку варто повністю демонтувати стару підлогу. Основу слід, ретельно очистити, від сміття і бруду, потім на неї встановлюється гідроізоляція (це плівка, що на вигляд схожа на фольгу). На неї стелеться підкладка під ламінат, а потім аж можна укладати ламінат.

ремонт спальні в хрущовці фото

Напевно, що єдиною річчю про яку не потрібно турбуватись, роблячи ремонт спалень в хрущовці, це природне освітлення. Оскільки воно зазвичай у достатній мірі потрапляє у кімнату. А у якості додаткового освітлення, ви можете обрати компактний світильник, чи настінні бра.

Ремонт спальні в хрущовці відео

Ремонт спальні в хрущовці фото

ремонт спальні в хрущовці фото

ремонт спальні в хрущовці фото

ремонт спальні в хрущовці фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти