РУС. Веранда з полікарбонату своїми руками, фото до будинку та на дачі.

Веранда з полікарбонату своїми руками.

Якщо ви бажаєте в найкоротші терміни зробити затишний куточок біля будинку, тоді веранда з полікарбонату саме те, що вам потрібно. Літня веранда з полікарбонату буде служити чудовим і затишним місцем, у якому ви відпочиватимете. Також варто зазначити, що веранда з полікарбонату ціна вас приємно здивує.

Веранда з полікарбонату своїми руками.

веранда з полікарбонату фото

Будівництво такої конструкції починають із фундаменту, чудовим рішенням для цього є стрічковий фундамент. Щоб залляти фундамент, викопуємо під нього траншеї, і робимо подушку із піску, після цього встановлюємо опалубку. Також для міцності самого фундаменту додаємо у нього арматурну сітку, і заливаємо усе бетоном. Орієнтовно через 1-2 тижні усе застигне і можна буде продовжувати роботи. Веранда з полікарбонату своїми руками має не велику вагу, і не потребує багато матеріалів для її будівництва. Тому і витрати на неї будуть невеликими.

Підлога у веранді і її конструкція.

веранда з полікарбонату фото

Для початку потрібно підготувати основу під підлогове покриття для веранди. Основу засипаємо піском і проводимо його щільне трамбування. Поверх його засипаємо дрібнозернистим щебенем, і кладемо сітку із арматури. Заливаємо усе це бетонною стяжкою, і коли усе застигне, отримаємо основу для підлоги на веранді.

веранда з полікарбонату фото

Якщо ви бажаєте, щоб ваша веранда до будинку з полікарбонату мала зручну і практичну підлогу, можете для цього використати керамічну плитку чи терасну дошку. Дане покриття послужить довго, і також воно є дуже зручним у використанні. Після того, як дані роботи будуть проведені, ви можете починати збирати саму конструкцію.

  1. Прикріпляємо до фундаменту профілі і встановлюємо перехідники із кутників між ними.
  2. На стіну кріпимо профілі за допомогою дюбелів.
  3. Проводимо монтаж кутових профілів, і під покриття для веранди.
  4. Також зміцнюємо конструкцію, проводячи монтаж додаткових вертикальних профілів.

веранди з полікарбонату фото

Подальший процес будівництва веранди з полікарбонату не складніший чим до цього. Варто запам’ятати, що профілі, які ви використовуєте у якості перемичок, не варто щільно зафіксовувати так, як потім поміж них буде встановлюватись полікарбонат.

Дах веранди з полікарбонату, його накриття і стіни.

веранди з полікарбонату фото

Після того, як ви здійснили монтаж каркасу веранди, починаємо встановлювати дах веранди з полікарбонату і стіни. Починають ці роботи із закриття стін у тих місцях де профіль примикає до стіни, і поступово переходять до інших ділянок. Варто не забувати залишити вільними ті ділянки, де будуть встановленні вікна і двері. Для того щоб закрита веранда з полікарбонату була комфортною, варто зробити її з декількома вікнами і вентиляцією.

веранди з полікарбонату фото

Після того, як закінчать дані роботи переходять до даху. Для того, щоб встановити полікарбонат на дах, необхідно прикріпити профілі до яких будуть кріпитись листи. І якщо ви плануєте установити вікно в даху, варто також зробити під нього місце. Тепер ваша веранда з дахом з полікарбонату, починає набувати той вигляд, який і планувалось перед початком робіт.

Монтаж вікон і дверей на веранді.

веранди з полікарбонату фото

Провівши обшивку веранди полікарбонатом, переходимо до встановлення вікон і дверей. Для цього ви можете застосувати металопластикові конструкції. Їх монтаж до профілів буде простим, та і вагу їхню конструкція витримає. Закрита веранда з сотового полікарбонату також потребуватиме встановлення вентиляційної решітки.

веранди з полікарбонату фото

Завершальним етапом будівництва веранди на дачі з полікарбонату є встановлення жолобів для відводу води від опадів. Після цього ваша веранда із полікарбонату своїми руками готова до використання. Можете починати обставляти її меблями. У нас ви можете побачити як виглядає веранда з полікарбонату фото унизу. Чудовим доповненням у її інтер’єр будуть квіти і фіранки, що захищатимуть від літнього сонця.

Веранда з полікарбонату фото.

веранда з полікарбонату фото

веранда з полікарбонату фото

веранда з полікарбонату фото

веранда з полікарбонату фото

веранда з полікарбонату фото

веранда з полікарбонату фото

веранда з полікарбонату фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти