РУС. Веранда до дерев'яного будинку, та як її прибудувати до нього.

Як правильно побудувати веранду до дерев’яного будинку: технологія зведення

 

Починати роботи з будівництва веранди слід з вибору місця для її зведення і з створення проекту майбутньої будівлі. Якщо планується спорудження веранди, прибудованої до будинку (даний варіант найбільш поширений), то, отже, на початку, необхідно визначитися з тією ділянкою будинку, до якого буде прибудована веранда.

Перш за все рекомендуємо зупинитися на тій ділянці будинку, на якому є двері, для входу в приміщення. Однак, при її відсутності, обладнати дверний проріз можна самостійно.

Також, рекомендуємо облаштовувати веранду з південного боку, тоді, навіть в зимовий час, вона буде природно обігріватися за допомогою сонячного світла. Стандартний варіант – будівництво веранди перед вхідними дверима, таким чином вона послужить так званої терасою – місцем для зустрічі гостей і для спільного з ними відпочинку.

Також, вибираючи місце під веранду, слід звернути увагу на пейзажі, які будуть видні з її вікна. Намагайтеся уникати того, що веранда буде впиратися в сусідню будівлю, паркан або прибудови. Переважно, якщо з неї буде видно сад або квітник.

Наступним етапом планування веранди до дерев’яного будинку, стане вибір її дизайну. Існує кілька способів планування веранди:

самостійне складання креслень;
індивідуальний підбір проекту досвідченими фахівцями;
пошук готових проектів.

Перший варіант самий бюджетний, однак вимагає багато часу і наявність певного досвіду в будівельній галузі. Для того, щоб знайти готовий проект, слід також витратити час. Крім того, неможливо один і той же проект будівлі використовувати для різних будинків, так як кожна ділянка відрізняється індивідуальними особливостями. Тому, простіше і надійніше за все звернутися до фахівців. Вони допоможуть не тільки спланувати веранду в співвідношенні з вашими бажаннями, але і розрахують кількість матеріалу, необхідного для її зведення, глибину фундаменту і інші тонкощі.

Переважно якщо зовнішній вигляд веранди матиме таку ж обробку як і основна будівля. Таким чином, вдасться домогтися певної гармонії і привабливості в екстер’єрі.

Далі слід звернутися в певні служби, в яких проект веранди буде узаконений належним чином. Дана дія не обов’язково для всіх приватних будинків, про необхідність його виконання слід дізнатися в житлових службах. Врахуйте, що в деяких ситуаціях, для того, щоб отримати дозвіл на будівельні роботи буде потрібно більше одного місяця, тому все повинно бути заздалегідь сплановано.

Після цього, слід процес покупки матеріалів для роботи і безпосередньо будівництво веранди до дерев’яного будинку своїми руками або із залученням

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 3,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти