РУС. Меблі кольору горіх з нами ви обирети найкращі меблі колір горіх

Меблі кольору горіх

Меблі кольору горіх недарма є одним з найбільш затребуваних сегментів в сфері виробництва предметів інтер’єру. Глибокі відтінки, виразний природний малюнок, міцність і податливість матеріалу притягують як майстрів меблевої справи, так і виробників оздоблювальних матеріалів. Широка палітра відтінків – від світлого «медового» тону до дуже темного, глибокого махагоню, здатна перетворити будь-який інтер’єр – від класичного до ультрасучасного.

Безумовно, колір горіха варіюється в залежності від породи дерева і може бути представлений в різних відтінках, колоритних поєднаннях, різноманітних варіаціях прожилок деревного малюнка. У широкому продажі можна зустріти наступні варіації цього міцного, але поступливого в обробці матеріалу для виготовлення меблів і елементів оздоблення:

італійський;
міланський;
бразильський;
американський;
горіх пекан.
Не тільки предмети меблів, але і двері, покриття для підлоги, стінові панелі, стільниці, елементи декору і рами для картин виготовляються з горіхової деревини. Багато домовласників самостійно або за допомогою професіоналів хотіли б привнести теплоту натурального матеріалу в інтер’єр власного житла. Давайте разом спробуємо розібратися, з якою обробкою приміщень, палітрою, текстилем і декором ефективніше і привабливіше поєднувати різні варіації горіхового дерева.

Колір горіх в кухонному просторі і їдальні

Якщо в основу оформлення приміщення покладено горіховий колір, то необхідно розставити пріоритети у використанні відтінків і чітко розподілити пропорції. Якщо спростити, то «горіхова тема» в просторі може виступати в двох варіаціях. Перший тип передбачає використання горіхової домінанти – саме одна з порід деревини стає основою меблювання – кухонний гарнітур, наприклад. Подібне оформлення простору зажадає відмінного природного і штучного освітлення – великі вікна і багатоступенева освітлювальна система в цьому випадку допоможуть зберегти тепло природного матеріалу. Другий варіант використання горіхових відтінків – це так званий «горіх-компаньйон», ефектно доповнює основну обстановку простору і часто виступає в якості акценту або пом’якшує існуючу яскравість дизайну.

Чи не кожне кухонний простір здатний гармонійно прийняти цілий меблевий ансамбль, виконаний з горіхової деревини. Гарний природний малюнок горіха прекрасно поєднується зі світлими відтінками і виступає в якості контрастного темного акценту в цьому випадку. Використання темного відтінку горіха для виконання нижнього ярусу кухонних шаф і підстави острова в комплексі зі світлим верхом меблевого гарнітура, дозволяє не тільки створити колоритний і практичний ансамбль, а й візуально збільшити висоту приміщення.
Яскраво виражений природний малюнок горіха не потребує декору. Тому більшість кухонних фасадів з цього матеріалу або представлені в абсолютно гладкому варіанті, або супроводжуються найпростішою і лаконічною фурнітурою, нездатною відвернути увагу від головного елемента меблевого ансамблю. З цих же причин стільниці для кухонного гарнітура краще вибирати однотонні, виключивши варіації на тему каменю (або його імітації) з не менш багатою природною текстурою – прожилками і переливами, зміною відтінків і кольорів.

Ще один спосіб використання горіхової деревини в просторі кухні – облицювання підлоги та виготовлення стільниць. Для того, щоб природний малюнок дерева був найбільш виграшно представлений, рекомендується використовувати дерев’яні стільниці в комплексі зі світлими, однотонними фасадами кухонних шаф. Поєднання матеріалу стільниці з покриттям підлоги дозволить гармонійно завершити образ приміщення для приготування їжі.
Для темних, глибоких відтінків горіхової деревини прекрасно підійде просторе і світле приміщення їдальні. Строгість і чіткість обідньої групи буде особливо виграшно виглядати на світлому тлі підлогового покриття, білосніжних стін і сонячного світла, що пробивається через панорамні вікна.

Горіх є досить м’яким матеріалом для виготовлення меблів. Міцна, але при цьому гнучка природна сировина дозволяє створювати оригінальні форми – стільці на вигнутих ніжках, столики і підставки витонченого дизайну, оригінальні спинки у міні-крісел.

Обідній стіл з горіха сам по собі виглядає розкішно, добротно і трохи вінтажно. Його масивність знаходиться в приємному сусідстві з природною натуральністю. Такий практичний елемент інтер’єру може стати координаційним центром сучасного дизайну, зібравши навколо себе предмети меблювання і декору, оформлених в зовсім іншій манері. І при цьому вся композиція буде виглядати гармонійно, оригінально і при цьому функціонально.

Коричнево-медові відтінки горіха прекрасно інтегруються практично в будь-який стиль інтер’єру. Сучасні мотиви в оформленні кухні або їдальні гармонійно приймають природну теплоту, на противагу якій виступає нержавіюча сталь побутових приладів, глянцеві фасади, скляні поверхні і велика кількість вбудованої підсвідки.

Окрасою зони для сніданків та інших коротких трапез може стати оригінальна група з розкішного міланського горіха. Гнуті ніжки невеликого столика, витончене виконання стільниці, зручні, але при цьому естетично привабливі стільці – такий ансамбль з колоритним забарвленням буде відмінно виглядати в теплій і світлій обстановці. Встановлені у вікна предмети меблів купаються в сонячних променях, надаючи нам можливість розглядати унікальний природний малюнок натурального матеріалу в усій красі.

Горіхова деревина у вітальні

Дерево горіх різних порід має яскраво виражену структуру, його природний малюнок настільки привабливий і унікальний, що при виробництві меблів часто використовуються прості і лаконічні форми. Строгі фасади без декору, часто з прихованою фурнітурою, здатні стати родзинкою інтер’єру тільки завдяки незвичайній текстурі матеріалу. В якості найбільш гармонійного фону для настільки колоритного природного малюнка краще вибирати однотонні, нейтральні відтінки, світлі тони.

Медові відтінки горіха прекрасно поєднуються з природними відтінками – помаранчевий, світло-зелений, жовтувато-охристий, гірчичний колір, дозволять створити дійсно комфортну, розслаблюючу, приємну погляду атмосферу, в якій буде затишно кожному.

Вітальня з приємною кольоровою палітрою

Візуального розширення простору вітальні, в тому числі і зорового збільшення висоти стель в кімнаті, можна домогтися, застосовуючи темні, глибокі відтінки горіхової деревини для виконання невисоких предметів меблів (типу комодів і інших невеликих модульних рішень), а також покриття для підлоги в поєднанні зі світлою обробкою стін і білосніжним виконанням стелі.

Горіхова домінанта в вітальні – розкіш, дозволена тільки дійсно просторим і світлим приміщенням. Якщо ваша вітальня має не тільки велику площу, високі стелі, але і панорамні вікна, що заповнюють всю кімнату сонячним світлом, в цьому випадку використання дерев’яних панелей для обробки стін і навіть стелі може стати родзинкою інтер’єру. Але навіть в просторому приміщенні краще не використовувати всі поверхні для оформлення за допомогою горіхової деревини – залиште хоча б одну, акцентну в даному випадку, стіну зі світлою обробкою.

Якщо використання меблів з горіха в вітальні вам здається занадто сміливим кроком, то спробуйте використовувати красивий природний малюнок цього міцного і колоритного матеріалу як облицювальний матеріал для підлоги. Безумовно, для підлоги дошка з натурального матеріалу – це не тільки екологічно, красиво і безпечно для людини, але і досить дорого. У широкому продажі чимало варіацій ламінату на тему різних відтінків горіхової деревини. Подібне оформлення підлог привнесе нотки природного теплоти і натуральності в будь-який інтер’єр вітальні. Гармонійним завершенням способу сімейного простору стане підібраний під колір підлогового покриття журнальний столик, встановлений в центрі зони відпочинку з м’якими меблями.

Ще одна можливість використання горіховою деревини в просторі вітальні – оформлення простору навколо каміна, вбудовані стелажі або просто відкриті полиці, рама для дзеркала, картини або фото над вогнищем. Симетрія, розкішний глибокий колір дерева і вогонь в каміні – все разом буде виглядати гармонійно, приносячи баланс і комфорт в обстановку приміщення.

Спальня з меблями кольору горіх

У спальному приміщенні, як ні в якому іншому, горіхова деревина виглядає особливо органічно. Чи буде горіх домінантою в інтер’єрі або виступить в якості локальних вкраплень – його присутність в дизайні спального приміщення завжди приносить нотки теплоти і затишку, спокою і розслаблення,  яких ми так потребуємо після трудового дня при підготовці до сну.

Якщо ви приймаєте рішення використовувати темний горіх для виконання не тільки основного предмета інтер’єру вашої спальні – ліжка, а й решту меблювання приміщення, наприклад, шафи, комода, туалетного столика або тумбочок, то повинні розуміти, що подібну «важку артилерію» здатне винести тільки просторе і світле приміщення. Якщо у вашій спальні високі стелі і великі вікна, то темні, колоритні відтінки меблів на тлі світлої обробки (і навіть підлогового покриття) будуть виглядати розкішно, виграшно, унікально.

Темно-шоколадні відтінки горіхової деревини виглядають дуже виразно, контрастно. Але таких елементів в інтер’єр спальні не повинно бути дуже багато. Якщо ви вибираєте подібне забарвлення для тумбочок, туалетного столика або оформляєте таким чином робочу зону в рамках спільного приміщення, то розташувати ці меблі необхідно на світлому фоні. У цьому випадку використання пастельної палітри і навіть білосніжних колірних рішеннь для обробки практично всіх поверхонь спальні буде як ніколи виправдано.

Оригінальним способом оформлення спальні стане використання дерев’яних настінних панелей для облицювання поверхні за узголів’ям ліжка. У спальному приміщенні нам хочеться тепла й затишку, комфортної обстановки, яка б сприяла  підготовці до сну і радісному пробудженню кожен день. Саме такий настрій зможе дати сучасному інтер’єру натуральність природного оздоблювального матеріалу. Акцентна стіна, оформлена за допомогою горіхових панелей сама по собі ефектна, а разом з настінним декором буде виглядати як справжній координаційний і смисловий центр приміщення для сну і відпочинку.

Навіть в спальні для новонародженого, дитини чи підлітка використання предметів меблів колір горіх може бути непросто виправдано, а створити особливий образ приміщення. Ліжечка та колиски для немовлят, двоярусні конструкції для двох дітей і вже повноцінні спальні місця для підлітків можуть бути доповнені невеликими комодами, тумбами, книжковими стелажами або модулями систем зберігання в іншій модифікації.

Ванна кімната – варіації на тему горіхових відтінків

Дизайн ванної кімнати дуже рідко обмежується лише стандартним набором сантехніки, особливо, якщо мова йде не про приміщення скромних розмірів малогабаритних квартир. В апартаментах поліпшеного планування або приватних домоволодіннях обійтися без меблів у ванній складно і просто незручно. Безумовно, до меблювання утилітарних приміщень пред’являються підвищені вимоги:

  • вона повинна бути розрахована на активний вплив вологого середовища;
  • меблі необхідно вибирати практичні, щоб навіть в невеликій кімнаті забезпечити необхідний рівень місткості систем зберігання;
  • поверхня меблів з дерева повинна легко очищатися, щоб убезпечити людину від появи і розмноження грибка, який здатний не тільки зіпсувати зовнішній вигляд меблів, але і завдати шкоди домочадцям;
  • і звичайно меблі ванної кімнати повинні бути привабливими, подобатися вам і членам вашої сім’ї.

Якщо говорити про зовнішню красу горіхової деревини не доводиться – в цьому може переконатися кожен.  Уберегти матеріал від впливу вологи необхідно за допомогою спеціальних вологовідштовхуючих складів. На жаль, натуральністю матеріалу доведеться пожертвувати для захисту виробів – плівки, спреї і смоли, якими просочуються предмети меблів для ванних кімнат, не змінюють природного малюнка або відтінку деревини.

Ванна кімната в шоколадно-медових тонах – притулок релаксу і заспокоєння. Приємні погляду природні відтінки заспокоять і знімуть стрес, очистять думки, поки ви будете очищати тіло. Різні відтінки коричневого кольору не тільки в меблях, але і обробці приміщення, здатні створити абсолютно унікальну атмосферу.
У поєднанні з коричнево-медовими відтінками горіха у виконанні систем зберігання і стільниць в зоні раковин з цегляною кладкою, витриманою в тій же кольоровій манері, дозволило створити гармонійний, але при цьому нетривіальний спосіб утилітарного приміщення.

Меблі з горіхової деревини в кабінеті

Якщо ви хочете інтерпретувати традиційний англійський стиль в своєму сучасному інтер’єрі кабінету, то можете сміливо поєднувати горіхову деревину з синіми, смарагдовими відтінками, використовувати колір марсала, темно-зелені фарби. Тепла колірна температура меблевих рішень врівноважить прохолодну палітру обробки і призведе до створення гармонійного, але при цьому оригінального дизайну робочого місця.

Якщо за допомогою горіхового дерева ви вирішили оформити не тільки меблі в кабінеті, а підлогове покриття, двері та інші предмети інтер’єру, то необхідно подбати про систему освітлення на кількох рівнях. У такому просторі не обійтися лише однією центральною люстрою. Краще буде, якщо світло зможе відбиватися від світлих поверхонь обробки, скляних і дзеркальних площин (дверцята шаф, стільниці, елементів настінного декору), множачись і візуально розширюючи простір. Та й в основу даної концепції краще покласти горіх не темніше породи, а медові або навіть пісочно-золотисті відтінки природного матеріалу.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 3,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти