РУС. Безкоштовні додатки для ремонту які варто скачати та їх опис.

8 безкоштовних додатків для ремонту!

  1. Autodesk Homestyler. App Store і Google Play.

Барвисте дизайн-додаток з великим об’ємом пам’яті для збереження вподобаних інтер’єрів. Autodesk Homestyler простий і зручний у використанні, адже проектування інтер’єру багато в чому нагадує будівництво будинку в популярній грі «The Sims». Найкраще цей додаток підійде для швидкого перегляду можливих варіантів майбутнього ремонту.

З мінусів: мабуть, занадто спрощений інтерфейс, через що інтер’єри виглядають нереалістично.

  1. Planner 5D. App Store

Planner 5D був створений розробником Сергієм Носирєва і дизайнером Олексієм Шереметьєвим в 2012 році. Сьогодні це одне з кращих дизайн-додатків, в якому можна моделювати не тільки інтер’єри, але й екстер’єри. Інтерфейс Planner 5D включає докладні плани, за допомогою яких зручно проектувати квартири, будинки і офіси. В результаті ви створите наочний і деталізований проект, навіть якщо не володієте спеціальними знаннями.

З мінусів: інтер’єри в 3D-графіці завантажуються повільно, їм потрібно більш потужний комп’ютер.

  1. IKEA Home Planner. На сайті ІКЕА.

IKEA Home Planner створений для тих, хто планує обставити майбутній будинок меблями ІКЕА. Додаток дозволяє подивитися на поєднання різних кольорів, стилів і аксесуарів. Готовий результат можна роздрукувати і відправитися з ним в найближчий магазин шведської компанії.

З мінусів: у додатку мало можливостей і функцій, через що воно може бути не дуже зручним у використанні. Доступно тільки на ПК.

  1. Floor Planner. Користуйтеся на сайті розробника.

Інтерфейс в Floor Planner відрізняється широким вибором різних кольорів, текстур і матеріалів. Працюючи в двомірному просторі, додаток точно визначає розміри майбутнього інтер’єру і підказує, вміститься чи великий предмет меблів в маленькому кутку кімнати. Завдяки точним і детальним планам Floor Planner відмінно підійде для тих, хто хоче спроектувати квартиру або будинок з нуля.

З мінусів: великі планування можуть довго завантажуватися. Доступно тільки на ПК. (Пср, просто перейдіть в режим 2D)

  1. Sweet Home 3D. Користуйтеся на сайті розробника.

У додатку Sweet Home 3D ви знайдете велику кількість вже готових планів і інтер’єрів. Ви також можете завантажити проект свого будинку і на його основі накреслити стіни і розташувати меблі. Крім того, Sweet Home 3D відрізняється зручним каталогом із зразками меблів, впорядкованими за категоріями.

З мінусів: для роботи програми необхідна установка Java. Доступно тільки на ПК.

  1. Space Designer. Користуйтеся на сайті розробника.

Space Designer простий і легкий у використанні: він дозволяє перетягувати предмети меблів прямо на макет інтер’єру. Вам навіть не доведеться нічого завантажувати – робота з додатком доступна прямо на сайті.

З мінусів: невеликий вибір кольорів і стилів в порівнянні з іншими додатками. Доступно тільки на ПК.

  1. Design a Room. Користуйтеся на сайті розробника

Design a Room наочно демонструє, як сильно на інтер’єр впливає планування. У додатку зручно поєднувати кольори і текстури, Design a Room також підказує, де можна придбати вподобану річ. В цілому це дизайн-додаток сподобається тим, хто хоче глянути на свій інтер’єр під новим кутом.

З мінусів: акцент на проектуванні, невеликий вибір кольорів і стилів. Доступно тільки на ПК.

  1. HomeByMe. Користуйтеся на сайті розробника

HomeByMe відрізняється високою якістю зображення і максимально реалістичними інтер’єрами – в додаток можна додавати реальні предмети меблів в 3D-графіці. Робота в HomeByMe не викликає складнощів, і з нею впорається навіть дитина. Хочете отримати максимально реалістичну картину майбутнього інтер’єру – завантажуйте HomebyMe.

З мінусів: деякі функції планування обмежені, для збереження проекту потрібна авторизація в Facebook. Доступно тільки на ПК.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти