РУС. Старий французький стиль інтер'єру та дизайн у ньому.

СТАРО-ФРАНЦУЗЬКИЙ СТИЛЬ

Старо-французький інтер’єр володіє найбільшою атмосферністю з усіх європейських стилів. Його приглушена краса може змагатися з самими яскравими кімнатами, як ніжний бузок виграє в привабливості у пишної червоної троянди.

старий французький стиль інтер'єру

Виключно натуральні матеріали в даному інтер’єрі створюють невелику проблему для тих, хто хоче відтворити цей стиль зараз. Найчастіше любителі тільки копіюють окремі декоративні елементи, купуючи мінімалістичну білу або незабарвлену мебель по типу IKEA. Даний стиль інтер’єру розрахований на романтичних осіб, які готові багато уваги приділяти деталям і постійно стежити за тим, щоб в кімнаті не виявилося нічого зайвого, наприклад, ножа з пластиковою ручкою, який зіпсує все враження.

французький прованс

 

Велика увага приділяється деталям, які з маленькою дещицею аристократичним недбалості розташовуються по всій кімнаті. Це можуть бути як антикварні, старовинні речі, так і нові, але виразно чарівні своєю красою та вишуканістю. Сам образ старо-французького будинку передбачає особливий стиль життя, своєрідний настрій. Уважно вивчіть його, перед тим, як реалізувати подібну задумку в своєму будинку.

французькі меблі

 

По-перше, цей стиль не може бути швидко замінений на будь-який інший. А по-друге, він вимагає кристально-чистого почуття міри, щоб не переборщити з декором. Любитель старофранцузского стилю точно знає, що ідеально підійде для його кімнати, а що буде вибиватися.

меблі в стилі прованс

Пропонуємо розглянути кілька ідей для привнесення в сучасний будинок антуражу старої Франції. Це можуть бути клітки для птахів, можливо, з квітами всередині. Не обійдеться без порцеляни і білої кераміки, без статуеток і свічників, музичних шкатулок і полиць з книгами в красивих палітурках. Одним словом без всього того, що створює настрій і затишну атмосферу.

французький дизайн

предмети інтер'єру в стилі прованс

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середній: 4,67 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти