РУС. Як позбутися від цвілі у ванній, та запобігти її винекненню.

Як запобігти появи цвілі у ванній кімнаті.

Незалежно від того, де ви живете, високий рівень вологості у вашій ванній кімнаті не дозволить позбутися від цвілі, незалежно від того, скільки ви будете чисти її. Усунення у ванній кімнаті вогкості є ключем до того, як позбутися від цвілі у ванній.

Щоб зробити це, виконайте наступні дії:

По-перше, після ванни або душу, зітріть воду з стін в душових. Це усуває принаймні, три чверті вологи, яка підтримує зростання цвілі і грибка.

По-друге, запускайте вентилятори ванни під час приймання ванни або душу, і протягом півгодини після закінчення, для того, щоб позбутися вологи. Або додайте до перемикача таймер, щоб зробити цей крок автоматично.

По-третє, якщо у вас є плитка у душовій,  проведіть затирання швів щорічно герметиком для забезпечення їх водонепроникності.

як позбутися цвілі у ванній

Як позбутися від цвілі у ванній якщо вона вже є.

Розведіть відбілювач  з миючим засобом і водою, протріть ним стіну із цвіллю, потім дайте поверхні повністю висохнути. Або використовуйте такий розчин: 10 відсотків відбілювача і 90 відсотків води (сильніший розчин хлорного вапна не дасть кращих результатів). Розпиліть або нанесіть пензлем розчин, дайте йому впитатись 10 хвилин, а потім промийте його і дайте висохнути.

Якщо вентилятори не забирають велику частину вологи в ваших ванних кімнат. Протягом 5-10 хвилин, вони не можуть кондиціонувати достатню кількість повітря. Вентилятори сертифіковані за обсягом (CFM або кубічних метрів в хвилину) повітря вентилюють повітря в кімнаті. Щоб знайти необхідної потужності вентилятор для вашої ванної кімнати, просто помножте квадратні метри ванної на 1.1 (передбачається, що  2,4 м стеля. Для 3 м стелі, помножте на 1,5).

Вентилятор для ванної.

Перевірте потужність CFM вашого вентилятора, як правило, позначається на етикетці під решіткою. Замініть його на більшу модель, якщо він занадто малий для розміру вашої ванної кімнати.

Вентилятор для ванної.

Інструменти і матеріали, щоб позбутися цвілі у ванній.

Вам буде потрібна: швабра, губка і щітка.

Необхідні матеріали для того, щоб позбутися цвілі у ванній.

Уникайте в останню хвилину поїздки за покупками, маючи всі необхідні матеріали ви будете готові завчасно. Ось список.

  • миючий засіб
  • відбілювач
  • Затирка герметик
Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти