РУС. Декорування прихожої фото та ідеї для неї які варто побачити.

Ідеї для декорування прихожої.

Ми часто нехтуємо декоруванням залу на користь прикрас кімнати, розглядаючи їх як утилітарні частини будинку! Але красиво оформлений коридор, є завершальним штрихом, який тягне весь будинок і дійсно робить його красивим. Більшість з нас не мають широких коридорів з великою кількістю природного освітлення, які ми бачимо в журналах або на Pinterest, але навіть вузький коридор може відмінно виглядати з деякою любов’ю і декором! Ось деякі з наших улюблених способів декорування прихожої.

декорування передпокою фото

декорування передпокою фото

Декорування прихожої.

Я впевнений, ви чули це раніше – фарба є найдешевшим способом оновити простір з найбільшим впливом. Це вірно з найбільшого бального залу до самого вузького коридору. Світла фарба по коридору, допоможе йому відчувати себе ширше і яскравіше, особливо якщо у вас не вистачає природного світла. Як завжди гарно сприяють листочки на шпалерах, або у картинах на білому фоні, щоб допомогти підкреслити архітектурні елементи дверних прорізів (і вікна). Але будь-який стиль і колір обробки, якому ви віддаєте перевагу, матиме той же ефект.

декорування прихожої

декорування прихожої

Додайте архітектурний інтерес.

Відмінний спосіб додати характер і інтерес до вашого передпокою (або коридору), не додаючи в більшу частину полиці, це повісити картини або фото, чи обшити його панелями. Ми великі любителі настінних процедур! Перевірте наші ідеї з різних стилів і обшивок, щоб знайти стиль, який ви любите. І якщо обшивка панелями це не те,  що ви любите, спробуйте додати просту (лже) арку.

декорування стін передпокою фото

декорування стін передпокою фото

Дизайн наче в Арт-галереї.

Коридор може бути прекрасним місцем для показу особистої колекції творів мистецтва і фотографій, які мають сенс для вашої родини. Ви ті, хто буде бачити його частіше, але гості гідно оцінять особистий контакт, теж. Ви можете використовувати фотографії, твори мистецтва, які ви любите, або зробіть самі мистецтво! Спробуйте один з цих стилів для відображення вашої колекції:

декорування стіни передпокою

декорування стіни передпокою

декорування стіни передпокою

Зробіть декорування прихожої функціональним.

Особливо якщо ваша прихожа знаходиться поруч зі сходовим майданчиком, ви можете додати деякі корисні речі в коридор, наприклад, зону очікування, або міні диванчик. Навіть щось настільки ж просте, як кілька гачків для верхнього одягу може зробити різницю в ньому!

декорування прихожої

декорування прихожої

Подивіться вверх, вниз, навколо.

Ніколи не забувайте про великий килим або великий світильник! Хороший килим в прихожій буде звернтати увагу на підлогу і підкреслювати довжину коридору. Гарний світильник приверне увагу вгору, і додасть деяке додаткове освітлення в прихожій. І в кінці прихожої розмістіть комод або тумбочку, яка дозволяє додавати такі штрихи декору, як вази і книги.

декорування прихожої

декорування прихожої

декорування прихожої

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти