РУС. Класичні штори з підхопленнями в дизайні інтер'єру фото таі деї

Класичні штори з підхопленнями в дизайні інтер’єру

Мабуть, сьогодні складно уявити собі класичний інтер’єр без пишних, які збираються красивими складками, штор. Цей елемент декору став класикою частково завдяки тому, що класичні штори дійсно практичні й елегантні – саме за це вони так полюбилися всім і практично не виходять з моди. Сьогодні ми пропонуємо вам серію фотографій інтер’єру, в яких ви знайдете у ідеї оформлення інтер’єру за допомогою штор з підхопленням – таких традиційних, але від цього не менш вишуканих.

Класичні штори з підхопленням

Драпірування і фалди класичних штор з підхопленням дійсно втілення класики: вони нагадують картини епох Ренесансу в Європі та є невід’ємною частиною класичного стилю в інтер’єрі. Причому, за останні десятиліття змінилося багато чого: карнизи і кільця для штор можуть бути самими різними, ажурні підхоплення або підхоплення з ланцюга або джгута – сьогодні для всього цього є місце в дизайні. Незмінне одне: якісна, красиво лягаюча тканина і об’ємні драпірування.

штори в класичному стилі

Класичні штори можуть використані в декорі практично будь-якого приміщення: спальня і вітальня, які хочеться захистити від сторонніх очей і сонячного кольору, дверні прорізи, де драпірування штор є декором кордону між кімнатами, і навіть строгі класичні кабінети – всюди штори з підхопленням будуть доречні.

класичні штори фото

Підхоплення на шторах має як декоративне, так і функціональне навантаження: наприклад, в даному випадку він з одного боку, дозволяє сонячному світлу проникнути в кімнату, з іншого – звільняє місце для приліжкового столика.

класичні підхоплення для штор

Якщо штори симетричні щодо центру вікна, то і підхоплення повинні бути однаковими і симетричними: буде виглядати неохайно, якщо одна штора буде підв`язана, а друга просто спадати прямо.

штори в класичному стилі фото

Складні витіювані підхоплення з китицями, шнурами і ажуром – це частина оформлення та декору, тому ця деталь повинна поєднуватися і з тканиною, з якої виконані штори, і з навколишнім інтер’єром.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти