РУС. Утеплення цегляних стін зсередини та зовні технологія.

Утеплення цегляних стін.

Утеплення цегляних стін зсередини і зовні.

Через кліматичні умови в країні в цегляних будинках може бути тепло лише тоді, коли стіни не менше два метри в товщину. Тільки так не буде потрібно ніякої допомоги для збереження тепла в квартирі ззовні. В інших ситуаціях потрібно утеплення стін цегляного будинку зовні. Цим займаються не тільки володарі власних будівель. Навіть власники квартир в багатоповерхових будинках намагаються по максимуму здійснити зовнішнє утеплення стін, щоб зберегти тепло всередині приміщення.

Чому саме утеплення стін зовні ?

Багато фахівців рекомендують проводити утеплення стін цегляного будинку зовні. Це пояснюється конденсатом, який утворюється при певній температурі на стінах. Під час проведення утеплення стін зсередини дана волога може виявитися під шаром обраного утеплювача, що веде до появи грибків, цвілі і інших негативних явищ. Через це сам утеплювач також буде схильний до руйнівних впливів, що відіб’ється на його експлуатаційному терміні. З цієї причини доцільніше виконувати утеплення стін зовні, так як в результаті стіна залишиться сухою і утепленею. Ще одним плюсом такого утеплення є те, що розміри кімнати не зменшуються, як відбувається під час утеплення стін зсередини приміщення.

Як правильно проводити утеплення стін цегляного будинку зсередини.

Звичайно, в ідеалі, потрібно проводити комплексне утеплення стін зсередини цегляного будинку, включаючи стелю та підлогу. З технічних особливостей весь процес відбувається наступним чином:

  • на внутрішню поверхню стіни прикріплюють спеціальний дерев’яний або металевий каркас. Його висота повинна відповідати товщині утеплювача, який людина вибрала;
  • тепер проводиться кріплення самого утеплювального матеріалу;
  • щоб уникнути утворення конденсату, створюється паробар’єр. Для нього можна використовувати плівку, товщина якої не менше 200 мкм;
  • тепер всю конструкцію потрібно зашити під гіпсокартон або інший облицювальний матеріал.

утеплення стін зсередини
Якщо при цьому використовувати алюмінієву фольгу, то рівень теплозахисту збільшиться в кілька разів, оскільки відбуватиметься відбивання теплового потоку. Саме так і проводиться утеплення стін цегляного будинку зсередини.
Краще не використовувати для подібної процедури не екологічно чисті матеріали, особливо для приватних будівель, так як утеплення стін цегляних будинків зсередини стане небезпечним для життя їх господарів. Краще віддати перевагу пінним утеплителям. Якщо немає такої можливості, то, в крайньому випадку, для утеплення стін зсередини цегляного будинку можна використовувати вату. Але клей в цьому матеріалі повинен мати водну основу.

Якими утеплювачами можна користуватися для зовнішніх робіт.

Для зовнішньої обробки об’єкта можна використовувати такі матеріали, як:

  • ековата;
  • скловолокно;
  • мінеральна вата;
  • пінополістирол;
  • спеціалізована теплоізоляційна штукатурка;
  • пеноизол.

Утеплення цегляних стін

Вибір дуже великий, але що конкретно вибрати для утеплення зовнішніх стін цегляного будинку? Наприклад, мінеральна вата прекрасно зберігає теплоізоляційні властивості, не пропускає холодне повітря, не є горючим матеріалом, а ціна цілком прийнятна. Однак ековата ще дешевше і просочується спеціальним антисептиком, що робить зовнішнє утеплення стін цегляного будинку ще й захищеним від негативних факторів, таких як паразити і грибки.
Пінополістирол або піноізол також відмінно зберігають тепло, ними зручніше проводити будівельні маніпуляції. Утеплення пінопластом сьогодні найпопулярніший спосіб проводити утеплення цегляних стін зовні, оскільки матеріал доступний і не пропускає холодне повітря. Використання вищевказаних матеріалів робить можливим проводити утеплення будинків власними руками, чого не скажеш про експлуатацію скловолокна. Цей матеріал вимагає особливого спорядження, інструментів, а також умілих і професійних рук.

Утеплення будинку мінватою.

Самим унікальним і оптимальним утеплювачем, особливо для приватних будинків вважається мінеральна вата. Нею можна користуватися як всередині приміщення, так і зовні. Для того, щоб почати утеплення будинку мінватою, потрібно встановити обрешітки. Їх можна виготовити за допомогою профілів (швидко і надійно) або дерев’яних рейок.

утеплення будинку мінватою
Весь робочий процес для утеплення будинку мінватою проводиться наступним чином:

  • Вимірюються параметри пласта матеріалу. Ці показники будуть враховані в процесі зведення решітки. Саме від них буде залежати, на якій відстані один від одного будуть знаходитися вертикальні стійки;
  • Фіксування вертикальних стійок. Наприклад, коли ширина мінеральної вати становить 50 см, то відстань між вертикальними балками буде дорівнює 40 см. Через цей фактор можна домогтися щільної фіксації теплоізоляційного матеріалу, що впливає на утеплення цегляних стін зовні;
  • У брусів має бути мінімальний переріз 30х50 (якщо в процесі використовуються дерев’яні елементи);
  • Щоб зафіксувати каркас (з будь-якого матеріалу) знадобляться дюбеля і саморізи;
  • Найчастіше для мінвати немає необхідності купувати окремі суміші або матеріали для кріплення. Можна просто прибити рейкою місце, де був виявлений нахлест;
  • По закінченню кріплення мінеральної вати можна приступати до облицювальної роботі.

Найкраще використовувати сайдинг, так як його просто кріплять на обрешітку без додаткових зусиль і матеріалів.

Як утеплити цегляну стіну зсередини піною?

Утеплення стін піною частіше використовують під час зведення приватного будинку. Дана методика дуже проста і економічна. Піною задувають прошарок між цеглинами, за рахунок чого конструкція стає теплоізолірованною. Для цього можна найняти робітників і утеплення цегляних стін зсередини буде виконано. Єдине, що важливо знати, яким матеріалом користується та чи інша бригада. Ефект вражаючий, а витрати практично копійчані в порівнянні з іншими способами. Заливка може проводитися з використанням наступних матеріалів:

  • Піноізол

плюси:

  1.  Технологічний спосіб.
  2. Економічно, так як 1 куб матеріалу коштує близько 1200 гривень (з урахуванням роботи).

мінуси:
Якщо за роботу візьмуться недобросовісні фахівці, то велика ймовірність, що виділення формальдегіду збільшиться в кілька разів.

Утеплення стін піною

• Юнізол

плюси:

  1.  Технологічно.
  2. матеріал не токсичний.
  3. Трохи дорожче в порівнянні з вищевказаним матеріалом (3000 гривень 1 куб + робота)
    мінуси:
    Відсутні.
  • Мокрий метод утеплення  стін зсередини пінопластом.

плюси:
-Краще рішення з боку теплотехніки.
мінуси:
-Трудомістка і дорога робота (2000 гривень не враховуючи матеріалу).
Такими методами можна провести утеплення стін зсередини пінопластом, тим більше що цей матеріал до сих пір зберігає лідерство по використанню для зведення нових багатоповерхових будівель, приватних будинків і промислових об’єктів. Тому слід врахувати кожну деталь перед тим, як проводити утеплення цегляних стін.

Як  зробити утеплення стін пінополістиролом.

Правильність утеплення залежить від того, який матеріал був обраний для цього процесу. Якщо є можливість провести ці маніпуляції самостійно, то можна виконати утеплення стін пінополістиролом або мінватою, а для кінцевої облицювальної роботи використовувати сайдинг. Найекономічніший і легкий в монтажі матеріал – пінопласт.
Для того щоб почати утеплення цегляних стін пінополістиролом, потрібно звільнити їх від зовнішніх чинників – труб, кондиціонерів, антен і т. Д. Також доведеться позбутися від декоративних матеріалів і вирівняти поверхню, якщо присутні нерівності будь-якого типу.

утеплення стін пінополістиролом
Можна в якості рівня використовувати рейку, прикріплену під першим шаром пінопласту. Від неї можна почати свою роботу, клеючи кожен лист за допомогою спеціального розчину, що клеїть. Плити потрібно зміцнити спеціальними парасольками. Після цього, наноситься спеціальний розчин і конструкцію залишають на пару днів до повного висихання. Потім можна приступити до монтажу сайдингу і т. Д. Таким чином, можна зробити утеплення цегляної стіни пінопластом.

Утеплення будинку пінополістиролом зсередини.

Утеплення цегляної стіни зсередини може відбуватися з використанням пінопласту. Це найдешевший матеріал, який добре зберігає тепло і використовується зовні і всередині приміщення.
Перед початком утеплення будинку пінополістиролом потрібно обштукатурити стіни. Це дасть додатковий захист. Після того, як штукатурка повністю висохне, можна приступати до безпосереднього утеплення цегляних стін зсередини. Для початку встановлюється гідроізоляція, щоб уникнути вбирання конденсату матеріалом.

утеплення будинку пінополістиролом
Пінополістирол кріпиться за допомогою будівельного клею, який потрібно наносити на стіну, а не на матеріал. Листи потрібно укладати так, щоб не було ніяких зазорів. Як тільки утеплення цегляної стіни зсередини пінопластом буде виконано, потрібно зробити пароізоляцію. Після цього можна приступати до обробки.
Такими методами проводиться утеплити стіни пінопластом зсередини. Спосіб простий і не витратний.

Утеплення стін штукатуркою зсередини.

Штукатурка може використовуватися не тільки в якості оздоблювального матеріалу, але і як утеплювач. Цей розчин відмінно підійде для утеплення стін штукатуркою зсередини будівлі. Щоб цей метод втілити в життя, потрібно спершу монтувати тканинну або металеву сітку, а сама штукатурка наноситься в 3 шари:

  1.  Обризг. Це робиться для того щоб всі щілини і інші зазори гарненько просочилися сумішшю. Для цього розчин повинен бити рідким, а втирати його потрібно старанніше, за допомогою малярського пензлика і щітки. Товщина шару повинна бути не менше 5 мм. Тільки так можна добитися утеплення цегляної стіни.
  2. Грунтовка. Для цього використовуються будь-які зручні марки сировини. Цей шар – найголовніший. Саме через нього утеплення внутрішніх стін цегляного будинку стає ефективним, тому шар повинен бути максимально рівномірним. Для нанесення використовують плоский шпатель. Загальна товщина ґрунту повинна складати 50 мм, але нанесення відбувається в кілька етапів і шарів. Спершу, перший шар, а коли стіна з цегли з утеплювачем підсохне, наносять наступний.
  3.  Утеплення внутрішніх стін цегляного будинку закінчується на третьому етапі – накривкою. Для цього потрібно приготувати розчин з дрібнозернистого піску і нанести на стіну товщиною в 5 мм.

На цьому закінчується процес утеплення внутрішніх стін цегляного будинку.

Утеплення внутрішніх стін

Щоб всередині будинку завжди було тепло і затишно, потрібно щоб були стіни з цегли з утеплювачем. Адже найголовніший критерій при виборі житла це комфорт. Сучасні будинки будують з використанням спеціальних технологій з високим рівнем теплоізоляції. Однак не всі споруди ними оснащені. Тому люди вдаються до утеплення цегляних стін.
Щоб успішно виконати утеплення цегляної стіни, потрібно вибрати відповідний матеріал і досвідчених фахівців.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти