РУС. Основні переваги шпалер Rasch

Основні переваги шпалер Rasch

Німецька компанія Rasch присутня на ринку уже більше ніж 100 років, і пропонує великий вибір даної продукції. На початку при виготовленні використовувалась ручна праця, а асортимент включав переважно текстильні шпалери. Зі зростанням попиту було встановлено автоматизоване обладнання, і вже 1897 почалось масове виробництво.

Шпалери Rasch – якість, перевірена роками

Сьогодні шпалери Rasch продаються більш ніж у 80 країнах світу, завоювавши визнання покупців завдяки високій якості, різноманіттю дизайнерських рішень та широкому ціновому діапазону. Щороку реалізується від 30 мільйонів рулонів цього матеріалу, і масштаби продажів постійно зростають. Це дозволяє назвати компанію rasch, шпалери якої настільки популярні, лідером у своїй галузі.

Які види шпалер пропонує марка Rasch?

Під цим брендом випускають такі види шпалер:

  • Вінілові;
  • Флізелінові;
  • Текстильні.

Окремо варто відзначити шпалери, призначені для подальшого фарбування. Такі варіанти відносяться до найбільш бюджетних, але вони, тим не менш, забезпечують ефектний результат. Серед них можна вибрати покриття як з гладкою поверхнею, так і з рельєфним малюнком. Також фірма пропонує оригінальні колекції з нанесеними на шовк зображеннями (шовкографією). Вироби із вінілу точно імітують фактури різноманітних матеріалів: мармуру, деревини, металу, шкіри, замші, тканин і т.д. , що дає можливість реалізувати найсміливіші інтер’єрні фантазії. Rasch шпалери задовольняють смаки навіть найвибагливіших покупців, оскільки дизайнери активно працюють над створенням нових лінійок продукції.

Які переваги притаманні шпалерам цього виробника?

Про високу якість свідчить той факт, що продукція виробника відзначена німецьким сертифікатом RAL. Крім того, при виготовленні враховуються всі європейські стандарти. Як результат, шпалери Rasch характеризуються не тільки індивідуальним стилем, а й довговічністю, стійкістю до вигоряння та впливу зовнішніх негативних факторів. Оскільки при виробництві використовують натуральні екологічно чисті матеріали, шпалери Rasch цілком безпечні для використання. Тому при виборі можна сміливо орієнтуватись лише на особисті вподобання та бюджет: у якості немає жодних сумнівів.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Голосів ще немає)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти