РУС. Цвіль на стінах що робити, та як знищити цвіль на стінах.

Цвіль на стінах що робити.

Розглянемо дуже актуальне питання: цвіль на стінах що робити.

Почнемо з того, що визначаємо причину виникнення такого подарунка. Цвіль на стінах квартири може з’являтися тільки за певних умов. Головна умова – підвищена вологість поверхні стіни або стелі, іноді і самого приміщення. Не треба бути академіком, щоб знати, що при відносній вологості повітря 95% і більше цвіль розвивається катастрофічно швидкими темпами. Для цього достатньо попадання невеликої кількості спор цвілевих грибів на поверхню стіни.

Чим же загрожує нам наявністю цвіль на стінах що робити? Спори цвілі можуть потрапляти в дихальні шляхи людини і шлунково-кишковий тракт. Це загрожує проявом різних хронічних захворювань зазначених органів, в тому числі і алергічних. А вже вивести цю заразу з організму зовсім непросто, тому що багато видів цвілі дуже стійкі до впливу лікарських препаратів, в тому числі і до антибіотиків. Загалом, перебувати в такому приміщенні просто небезпечно.

цвіль на стінах що робити

Від чого могла з’явитися підвищена вологість? Варіантів кілька: порушена цілісність даху або стиків між панелями (характерно для панельних будинків), не в порядку система лотків і відсотків (під час дощу заливає фасадну стіну), аварійний стан стояків водопроводу або каналізації, немає гідроізоляції фундаменту та інше. Всі ці фактори сприяють тому, що в квартирі постійно вологі стіни або стелі. А цвіль себе довго чекати не змусить.

Ще один варіант, про який мало не забув: підвищена вологість завжди присутній при проведенні ремонту, наприклад, при маяковому вирівнюванні стін і стель. Якщо не дати просохнути основному шару і нанести фінішну шпаклівку на стіни, виникає ефект закупорки пір. Як результат, волога залишається в стіні при тривалому висиханні. Для цвілі в самий раз.

Якщо вже виявили несподівану цвіль на стінах що робити, не варто панікувати або намагатися ідентифікувати вид цвілі – нам це ні до чого, і вже ні в якому разі не намагайтеся видалити цвіль механічним способом або сушити стіну вентилятором. Спори рознесе по всіх приміщеннях.

Проблему як знищити цвіль на стінах треба знищувати в зародку, поки не розповзлася. Не виключаю, що в цей момент у Вас під рукою немає антигрибкових просочень, та й проконсультуватися ні з ким. Для того, як знищити цвіль на стінах беремо звичайну білизну, а ще краще хлор, розведений водою, і щіткою густо проходимо всю площину стіни. Цвіль повинна відразу чорніти – це хлор її виїдає. Ясна річ, що роботу необхідно проводити в рукавичках і респіраторі. Після процедури захисні пристосування акуратно знімаємо, намагаючись не торкатися ними одягу і шкіри.

Після обробки приміщення, годинки через 2, можна провітрювати приміщення і змити стіну водою, видаляючи залишки «непрошених гостей». Як правило, однієї обробки досить. Якщо в душу закралися сумніви, повторюємо вказану процедуру через 2-3 дня.

Після того, як видалити цвіль на стінах, як мінімум, потрібно просушити приміщення, щоб уникнути рецидиву. Настійно рекомендую звернутися до фахівців для діагностики та усунення неполадок в проблемних місцях Вашої квартири.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти