РУС. Ганок поради при проектування та фотогалерея.

Ганок 7 порад його проектування.

Коли ви думаєте про те, щоб зберегти тепло у вашому домі, є один цікавий проект, який часто не береться до уваги перед початком планування дому, який також іноді відомий як ганок.

Крім того, щоб допомогти вам скоротити зимове опалення і влітку витрати на охолодження, ганок може запропонувати багато цікавого дизайну і можливостей для ремоделювання. Він може додати, вартість при перепродажу помешкання, а також деякі додаткові, дуже практичні квадратні метри.

ганок фото

Ганок біля будинку дійсно проста концепція.

Це насправді просто передпокій або коридор з дверима на кожному кінці. Людина входить в будинок зовні, проходить через перші двері і в коридор, а потім через другі двері, які ведуть в сам будинок. Цю двох-дверну систему , часто бачите в комерційних будівлях, таких як магазини роздрібної торгівлі та офісні будівлі, це є дуже ефективним при уловлюванні теплого або холодного повітря всередині приміщення, і не дозволяє йому вирватися назовні.

У той час, як часто використовуються в передній частині будинку, ганок насправді може бути доданим до будь-яких зовнішніх дверей. Чим більше трафіку, який бачить двері зокрема, тим ефективніше передпокій буде тримати повітря всередині кондиціонованого будинку.

ганок біля будинку

Ганок біля будинку служить для другої мети, тримати ваш будинок чистішим і більш організованим. У коридорі залишається багато бруду і пилу, перш ніж людина робить свій шлях в будинок, і це ідеальне місце, щоб встановити лавки, шафи, гачки, контейнери для зберігання – все, що вам потрібно зробити зручне місце для людей, щоб зняти брудні чоботи і зимові пальта. Менш формальний ганок на задній або бічній частині будинку може містити навіть більшу раковину і він ідеально підходить для змиття бруду після роботи в саду, або навіть вашого походу  на риболовлю.

ганок біля будинку

Ганок біля будинку, деякі поради.

Те, як ваш домашній передпокій виглядає, залежить від того, де він знаходиться, і як ви хочете, змішати його з існуючою в вашому домі архітектурою. У вас насправді є трохи більше свободи дій з дизайном коридору, ніж з іншими типами кімнат, що дозволяють комбінації різних будівельних матеріалів, техніки декорування, і навіть ландшафтного дизайну. В ідеалі, дизайн прихожої повинен бути досить просторим, щоб відчувати себе комфортно і, щоб розмістити всі меблі які ви хотіли б мати в ньому. Але не настільки великим, що він домінує над іншими кімнатами будинку – особливо, якщо коридор ще й попереду – або вимагає нагріву.

ганок фото

Одна з ідей полягає просто створити дизайн передпокою з існуючого переднього або заднього ґанку. Якщо ганок вже збудований, цей процес не може бути складним, потрібно лише додати три стіни і двері до будинку. Якщо немає ганку в даний час, у вас є свобода, щоб створити невеликий ганок з дахом і стіною в будь-якому стилі, що впишеться в дизайн вашого будинку.

Ось кілька речей, які потрібно розглянути при плануванні ганку:

  1. Співвідношення в ганку повинні бути відповідно до загальних пропорцій будинку. Невеликий ганок так би мовити “пристібатиметься” до зовнішнього вигляду перед великим будинком з широким і високим фасадом. В той час, як широкий ганок може легко домінувати в передній частині невеликого будинку.
  1. Як правило, ви хочете, вибрати покрівельні матеріали, які відповідають існуючому будинку, в той час, як сайдинг матеріали можуть або відповідати або доповнювати те, що існує. Наприклад, дерев’яний сайдинг на ганку може бути хорошим доповненням до цегляного будинку, особливо якщо ви не можете відповідати стилю і кольору оригінальної цегли. Точно так же, камінь або цегла на ганку може бути хорошим доповненням до будинку з дерев’яним сайдингом.

проект ганку

  1. Використовуйте достатню кількість вікон, щоб тримати ганок відкритим і яскравим, особливо якщо він маленький. Проте, пам’ятайте, що чим більше скла в кімнаті, тим холодніше буде в зимовий період, і тим гарячіше вона потенційно може бути влітку. Залежно від орієнтації кімнати, ви можете також розглянути можливість коригування в розмірі скління. З південною орієнтацією, більше вікон скористаються пасивним сонячним опаленням в зимовий період, але північ будинку буде залишатися холоднішою протягом зими, так що ви можете зменшити кількість вікон. Вікна всі повинні бути подвійними і з низькою тепловтратою, щоб зберегти простір в якості ефективної енергії, наскільки це можливо.
  1. Пам’ятайте, що це не є простором де збирається тепло. Якщо ви додаєте раковину на ганок, переконайтеся, що водопровід є добре ізольованим, або, що невеликий нагрівач передбачений для захисту труб від замерзання під час дуже холодної погоди.
  1. Подумайте про дизайн ганку більше, як зовнішнє місце, ніж усередині. Розглянемо прості матеріали по догляду, особливо для підлоги. Цегла, камінь або керамічна плитка не слизькі всі хороші варіанти, які також добре виглядають. Район килима повинен бути не слизьким і легко чиститися. Якщо ви збираєтеся розташувати на ганку меблі, розгляньте ті меблі, які буде легко чистити і які будуть стійкі до води, снігу і бруду.

дизайн ганку

  1. В ідеалі, потрібно поставити зовнішні двері передпокою і внутрішні У разі, коли двоє дверей будуть закриті, така конструкція дозволяє запобігти потраплянню холодного повітря і навіть бруд і сміття від вітру безпосередньо в будинок.
  1. І, нарешті, пам’ятайте, що будівництво ганку, потребує дозволу на будівництво. Узгодьте з вашим місцевим відділом будівельного контролю перед початком будь-який проект модернізації даного типу приміщення.
Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти