РУС. Дизайн двору приватного будинку своїми руками ідеї та фото.

Дизайн двору приватного будинку.

Ландшафтний дизайн двору приватного будинку – це прекрасна можливість перетворити свій дворик в одне з найкрасивіших і найзатишніших місць на землі. Ми безмежно вдячні, що Ви вибрали нашу студію дизайну. Команда фахівців виконує всі види робіт з проектування та реалізації ландшафтного дизайну двору, його озеленення та благоустрою. Молодий і талановитий колектив допоможе Вам втілити найоригінальніші задумки в життя. Завдяки накопиченому роками досвіду, кожен наш фахівець без особливих зусиль складе і реалізує ландшафтний проект, не порушуючи його екологічної цінності. Для досягнення високих результатів, ми використовуємо передові технології і сучасні матеріали. Завдяки творчому і грамотному підходу наших фахівців до вирішення поставленого завдання, вдається перетворити й оживити навіть самий зубожілий шматочок землі, надати йому естетично гармонійний вигляд.

дизайн двору приватного будинку

Послуги із благоустрою й озеленення подвір’я.

Ландшафт двору і його оформлення – справа досить складна. Але звернувшись до послуг наших дизайнерів, Ви зможете реалізувати будь-який, навіть дуже складний і нестандартний, проект. Дизайн двору включає в себе безліч деталей: посадка дерев і рослин, підключення автоматичного поливу клумб і газонів, прокладання стежок, підключення і розстановка освітлення, декорація за допомогою різних фігурок тощо.

озеленення подвір'я

Ландшафтний дизайн двору приватного будинку включає в себе:

  • Проектування та благоустрій двору;
  • Створення доріжок, майданчиків, мощення тротуарною плиткою;
  • Насадження зелені, квітів, чагарників, дерев, створення клумб і газонів;
  • Догляд за рослинами;
  • Створення декоративних фонтанів і водойм;
  • Підключення системи автоматичного поливу;
  • Створення дренажної системи;
  • Створення освітлення (вуличні ліхтарі, лампи, підсвічування)

дизайн двору фото

Перетворення внутрішнього двору будинку.

Благоустрій приватного двору – це справжнє мистецтво, яке вимагає від дизайнера творчого підходу і натхнення, адже на обмеженому відрізку землі необхідно правильно розмістити безліч різних елементів: альтанки, фонтан, клумби, газони, доріжки, басейн, освітлення тощо. При цьому кожна деталь повинна поєднуватися з іншого і створювати картинку повністю завершеного стилю, дарувати відчуття краси, гармонії і досконалості. Озеленення двору – найважливіша складова будь-якого двору, тому що саме живі рослини, чагарники і дерева дозволяють з головою зануритися в атмосферу повного релаксу.

благоустрій приватного двору

Ви можете бути впевнені, що довіривши таку важливу справу в руки наших дизайнерів, Ваш двір придбає приголомшливий вид!

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти