РУС. Ідеї для патіо фото і його оформлення у приватному будинку.

Ідеї для патіо на вашому подвір’ї.

Ідеї для патіо і його конструкції для вашого зовнішнього простору.

Сади з патіо створюють для гарної й затишної відпочинкової площі протягом літніх місяців. Вони практично не вимагають обслуговування, особливо в порівнянні з газонами, і навіть найменші з сезонних освіжають відкритий простір. Якщо ви шукаєте способи, щоб скрасити свій внутрішній дворик в цьому році, ці фото на яких ідеї для патіо і їх конструкції, безсумнівно, надихне.

ідеї для патіо фото

ідеї для патіо фото

Само собою зрозуміло, що внутрішні дворики є місцем для обідів на свіжому повітрі, але дощ – сонце, іноді – може бути проблемою, коли ви розважаєтесь зовні. Простий саморобний навіс виконаний з не протікаючої тканини може стати стильним покриттям для вашого патіо ( парусо-подібний ефект особливо впадає в очі).

ідеї для патіо фото

Хочете використати речі в більш традиційному напрямку? Сучасні ідеї оформлення патіо включають у себе об’єднання дерев’яних лавок з м’якими меблями у розслабляючому патіо, яке виглядатиме у стилі шеббі-шик. На противагу цьому, виступають ідеї для патіо в стилі ретро залізні меблі, набір з гратчастими стільцями і візерунчастими чохлами для сидінь буде захоплювати легкий французький вид патіо.

ідеї оформлення патіо

 

Звичайно, ви можете перейти до навколишньої атмосфери після настання темряви, і в цьому випадку, розглянути питання про створення ідеї оформлення патіо з ліхтарями і подушками, розкиданими по підлозі. Гамак є ще одним поблажливим варіантом для будь-якого патіо, і чудово виглядатиме, як у малому та великому просторі.

ідеї оформлення патіо

Не бійтеся прийняти більш мінімалістські ідеї для патіо.

Самим основним декоративним елементам у внутрішніх двориках, будь то камінь, або настили з гравієм, можна надати сучасний вигляд, вибираючи важкі, скульптурні прикраси і меблі. Якщо ви хочете,  пом’якшити ці краї, яскравих аксесуарів, колірні акценти і рослин і горщики є швидким і ефективним засобом, щоб зробити це.

Простий, невеликий обідній стіл і стільці – зі стильними подушками і посуд, звичайно ж, – це напевно стане дуже улюбленим, і часто використовуваним, доповненням до вашого саду.

ідеї для патіо фото

ідеї для патіо фото

Ідеї оформлення патіо, як розслабленої зони відпочинку.

Запашна лаванда у саду встановлює французьку тему для цього розслабленого патіо розташованого недалеко від дому в тінистому місці.

ідеї оформлення патіо

Несумісно розписані меблі дають потертий шикарний вид,  сільській дерев’яній лавці і старе плетене крісло в якості координаційного центру. Зів’ялі квіткові композиції і подушки на кріслах об’єднують всю схему разом, це втілення класичного французького стилю.

Перегляньте ці чудові ідеї для патіо, у саду.

ідеї для патіо фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти