РУС. Як побудувати туалет на дачі своїми руками покрокова інструкція та фото.

Як побудувати туалет на дачі своїми руками

Ця покрокова інструкція про те, як побудувати простий деревяний туалет на дачі своїми руками. Ми покажемо, як побудувати простий і тимчасовий туалет для своєї дачі. Це досить легко і не дорого. Його можна завершити приблизно за тиждень, навіть якщо працювати тільки кілька годин на день. Цей проект вимагає тільки звичайних підручних матеріалів і базових інструментів, тому кожен може виконати роботу за один уїк-ен.

Ми рекомендуємо вам використовувати кращі матеріали, так як ця будівля знаходитиметься на вулиці. Тому ви повинні купувати пиломатеріали, такі як бук або граб. Завжди виконуйте точні вимірювання, перш ніж регулювати розмір компонентів. Просвердліть отвори через бруски перед установкою гвинтів, щоб запобігти розщепленню деревини.

Простий план та креслення туалету на вулиці

туалет на дачі своїми руками креслення розміри

Якщо ви хочете побудувати туалет на вулиці самостійно, тоді ви у потрібному місці. Ви можете переглянути, як зроби це на фотографіях та поетапному плані нижче.

Як зробити туалет на дачі своїми руками

як зробити туалет на дачі своїми руками

Першим кроком надбудови – це збір основи. Розпиляйте брусок дерева на рівні частини, просвердліть пілотні отвори і скріпіть їх гвинтами. Переконайтеся, що кути прямі, вирівняйте краї урівень.

Як ви можете бачити на картинках, вам також потрібно викопати вигрібну яму. З огляду на те, що це буде тимчасова будівля, ми вирішили не заливати її бетоном і не вбудовувати пластикову бочку. Однак якщо ви плануєте використовувати його протягом більш тривалого періоду часу, вам варто розглянути питання, як зробити вигрібну яму і вибрати правильне рішення для ваших потреб.

туалет на дачі своїми руками фото

Використовуйте рівень, щоб перевірити, чи є базова рамка рівна у всіх напрямках. Поставте підставу над отвором і прикріпіть її. Просвердлите отвори і вставте гвинти, щоб зафіксувати рейки.

будівництво своїми руками туалет на дачі

Побудуйте рамку задньої стінки з такого ж розміру брусів. Розпиляйте їх на потрібні розміри, а потім просвердліть отвори через пластини. Вставте гвинти для кріплення шпильок до пластин. Переконайтеся, що краї вирівняні і двічі перевірте, чи є кути прямими.

як побудувати туалет на дачі своїми руками поетапно фото

Встановіть раму задньої стінки на підставу і вирівняйте краї. Використовуйте рівень, щоб вирівняти раму, просвердліть пілотні отвори через нижні пластини і вставте гвинти, щоб зафіксувати стіну на місці.

каркас туалету своїми руками

Встановити іншу бокову стінну раму, можна використовуючи ті ж методи, які описані вище. Як ви можете бачити на зображенні, використовувались тимчасові опори, щоб можна було щільно закріпити стіни при установці бічних опор.

каркас туалету своїми руками фото

Як тільки стінні рами будуть встановлені, прибудова почне набувати потрібного вигляду згідно з задуманими розмірами. Але це ще не завершення. Набагато більше роботи попереду.

дерев'яний туалет на дачі своїми руками

Звівши задню частину будівлі, можна починати закріплювати каркас під місце, де буде розташований отвір і так званий «унітаз». І оббити задню частину вагонкою, закріпивши її за допомогою цвяхів.

каркас під унітаз в туалеті

Після цього ви можете прикріпити дошки або деревяну вагонку по сторонам будівлі, на цей раз по вертикалі.

оббивка дерев'яного туалету вагонкою

Дах

Потім можете приступати до побудови каркасу даху. Використовуючи ті ж методи, що і при зведенні інших елементів.

каркас даху туалету на дачі

Встановіть 2 × 2 крокви на верхню частину каркаса. Вирівняйте крокви, щоб ви отримали більш щедрий звис спереду. Просвердліть пілотні отвори і вставте гвинти, щоб щільно закріпити крокви.

каркас даху туалету на дачі

Прикріпіть планки до крокв. І можете встановити пластиковий лист на даху, наприклад полікарбонат. Закріпіть його за допомогою гвинтів, та можете заробити отвір навколо силіконом, щоб не потрапляла вода туди.

дах туалету на дачі

Ви можете помітити, що середня кроква не ідеально зосереджена по центру. Для цього є проста причина. У цьому випадку використовувались матеріали, які вже були, тому довелося відповідним чином відрегулювати розташування середньої крокви. Середня крокви – це та, де з’єднуються дошки. Якщо ви купуєте деревину, розташовуйте її у центрі.

Сидіння

сидіння дерев'яного туалету

Потім прикріплюємо плити до передньої частини рами сидіння. Розрізаємо дошки чи вагонку, а потім використовуємо цвяхи, щоб закріпити їх на місці.

вуличний туалет на дачі своїми руками

Прикріпіть дві рейки до верхньої частини рами сидіння. Як ви можете бачити на зображенні, вам потрібно створити отвір у верхній частині, щоб ви могли помістити туди унітаз, ну або кришку від нього.

як зробити туалет на дачі своїми руками фото

Встановіть сидіння унітазу і відзначте лінії розрізу на дошках. Рекомендую вам підлаштувати розмір основи сидіння під розміри пластикової кришки, яку ви збираєтеся використовувати.

туалет з унітазом на дачі своїми руками

Використовуйте лобзик, щоб зробити вигнуті розрізи, а потім згладити краї шліфувальною машиною.

туалет на дачу своїми руками

Встановіть сидіння для унітазу вгорі, переконавшись, що ви прочитали інструкції виробника.

туалет на дачі своїми руками крок за кроком

У цьому проекті стіни були пофарбовані у білий колір, а для облицювання даху використана синя фарба, як і для дверей.

Двері

двері дерев'яного туалету на вулиці

Зробити двері є досить простим завданням. Для цього потрібно виміряти необхідні розміри у дверному роз’ємі та розпиляти потрібної довжини деревину. Скріпивши їх разом можна оббити їх вагонкою, як і саму конструкцію.

двері дерев'яного туалету на вулиці

Зафіксувати двері на рамі передньої стінки можна за допомогою петель. Варто зазначити, що необхідно зробити самі двері менші чим отвір, щоб вони вільно відкривались. Також необхідно встановити засув. Та скріпити їх кронштейнами, щоб забезпечити жорсткість.

будуємо туалет на дачі своїми руками

туалет на дачі своїми руками фото

Одним з останніх кроків проекту є водонепроникність прибудови,  тому необхідно прикріпити дах. Зіставляйте краї з увагою, а потім вкручуйте гвинти.

полікарбонатний лист на дах туалету

полікарбонатний лист на дах туалету

як побудувати туалет на дачі своїми руками

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти