РУС. Стільниця для кухні із ДСП, МДФ, штучного натурального каменю опис.

Стільниця для кухні.

Меблі у кухні зазвичай, отримують вплив більш значних навантажень чим інші. Особливо варто відзначити, що найбільші механічні дії зазнає стільниця. На ній обробляються продукти, та готується їжа, вона служить нам так би мовити робочим місцем. Також стільниця для кухні піддається впливу вологи, та температури від кухонного посуду і плити. У даній статті ми розповімо, як вибрати стільницю для кухні, щоб вона не лише мала чудовий зовнішній вигляд, але була й міцною і практичною.

стільниця для кухні фото

Як вибрати стільницю для кухні.

Перед покупкою стільниці для кухні у магазині, або при виборі її у компанії, яка виготовляє кухні під замовлення потрібно добре усвідомлювати на, що варто звернути увагу у першу чергу. Перед тим, як вибрати стільницю для кухні вам потрібно розглянути такі її властивості:

  1. дизайн;
  2. стійкість до механічних пошкоджень;
  3. практичність;
  4. вологостійкість;
  5. стійкість до впливу високих температур.

Стільниця для кухні, та її види.

cтільниця для кухні фото

В залежності від розмірів та планування вашої кухні, вам перш за все потрібно буде визначитись, яка у вас буде кухня: пряма, чи кутова. Від цього відповідно і буде залежати форма стільниці, вона буде суцільною, або ж із з’єднаннями, якщо у вас кутова кухня. Наступним не менш важливим етапом є вибір матеріалу стільниці, від якого залежить подальша її експлуатація, та термін служби.

стільниця для кухні із натурального каменю фото
Найбільш економічним варіантом на даний час вважаються стільниці для кухні ДСП. Вони є найбільш доступним варіантом завдяки своїй ціні, їх відносять до бюджетної цінової групи стільниць. Стільниця для кухні з ДСП має ряд своїх мінусів до яких слід віднести: слабку вологостійкість, також такі стільниці слабкі до впливу високих температур, удари можуть суттєво завдати її шкоди. Дані стільниці неможна назвати довговічними, в основному термін їх служби 5-7 років.

стільниця для кухні із натурального каменю фото
Найбільшою популярністю користуються стільниці для кухні МДФ. Даний різновид стільниць є більш міцним ніж з ДСП, вони мають з обидвох сторін ламіноване покриття, завдяки якому у них більша міцність і стійкість до впливу вологи. Але термостійкість у стільниць для кухні МДФ така ж, як і з ДСП. Таким чином, якщо у вас стільниця на кухні з МДФ або ДСП не варто випробовувати її термостійкість, сковорідкою щойно знятою із плити.
стільниці для кухні ДСП
Найбільш міцними та зносостійкими рахуються стільниці для кухні із натурального каменю, їх виготовляють із кварцового або мармурового покриття. Завдати шкоди таким стільницям буде досить складно, та і термін служби їх може перевищувати і десятки років. Проте їх значна вага суттєво ускладнює монтаж кухні, і ціна такої стільниці не кожному по кишені. Більш доступним варіантом є стільниці для кухні із штучного каменю. Вони в основному мають акрилове покриття, через яке їх ще називають «акрилові стільниці». Завдяки своїй структурі даний вид стільниць є досить міцним, проте подряпини на ній можуть зявлятись від металевих предметів.

стільниця для кухні із натурального каменю фото

Раніше важко було собі уявити, скляну стільницю на кухні, через те що скло досить крихкий матеріал, практично нестійкий до механічних ударів. Проте завдяки останнім досягненням у цій галузі, появились різновиди полімерного скла які стійкі до ударів, завдяки чому їх почали використовувати при облаштуванні помешкання. Колір стільниці для кухні із скла може бути будь-яким. Скляна стільниця може бути, як з гартованого скла, так і з ламінованого.

стільниця для кухні із штучного каменю
Також є ще і стільниця для кухні із натурального дерева. Дерев’яна стільниця створює затишну та елегантну атмосферу у кухні. Але такий вид стільниці рахується непрактичним, адже якщо використовувати її за призначенням вона досить швидко втратить свій зовнішній вигляд. Тому її часто обробляють спеціальними захисними засобами.

стільниця для кухні із штучного каменю

На відміну від дерев’яних, пластикові стільниці абсолютно не бояться вологи, та досить стійкі до механічних ударів. Ціни на пластикові стільниці є досить доступними, та і каталог кольорів у них досить широкий. Зате не усім вони до вподоби через свій «бідний» зовнішній вигляд. Переглядаючи фото у низу, ви можете звернути увагу на те, як глянцеві стільниці для кухні придають її елегантний вид. Завдяки своєму світловідбиваючому покриттю, проте таке покриття потребує і особливого догляду.

стільниця для кухні МДФ

Ми розглянули, як обрати стільницю для кухні самостійно, та на що варто звертати увагу у першу чергу.

Стільниця для кухні фото.стільниця для кухні скляна

стільниця для кухні скляна фото

стільниця кухні із натурального каменю фото

стільниця кухні із натурального каменю фото

стільниця кухні із пластику фото

пластикова стільниця для кухні

стільниці для кухні МДФ фото

стільниці для кухні скляні фото

стільниці для кухні ДСП фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти