РУС. Стільці для кухні їх види та матеріали і як вибрати стільці для кухні.

Стільці для кухні

Важко собі уявити затишну і практичну кухню, яка немає стільців. Стільці для кухні – це не від’ємний елемент меблів у сучасному інтер’єрі. Вони бувають різної форми та розмірів, як і більшість сучасних меблів. Правильно підібрані стільці для кухні значно покращать її зовнішній вигляд. Проте багато людей часто задаються питанням: як вибрати стільці для кухні? Звичайно ж якщо у ви обираєте їх, коли у вас кухня 6 кв.м і коли вона у вас простора, це зовсім змінює підхід до вибору. Після того, як ви складете собі оцінку площі кухні та її інтер’єр, і звичайно не варто забувати про тип підлогово покриття, можна купувати стільці для кухні.

Стільці для кухні та їх різновиди.

стільці для кухні фото

Часто обираючи стільці для кухні, ми задаємось запитанням: «А на якому мені буде зручно сидіти? Смаки у людей звичайно ж бувають різні, комусь до вподоби жорстке сидіння, а комусь подобається м’яке. Коли у вас маленькі діти, їм зазвичай більше припадуть до вподоби крісла із м’якою спинкою та сидінням, та і для дітей вони безпечніші, завдяки тому, що у них менше твердих країв. М’які стільці чудово впишуться в інтер’єр кухні студії, та у тих кухнях де їх місцезнаходження буде не біля робочої зони. А стільці із твердою поверхнею підійдуть практично у любий інтер’єр кімнати, та і вони прості у догляді і у них не просідає сидіння з часом.

стільці для кухні фото

Також часто при покупці даного предмету меблів ми задаємось питанням: які вибрати стільці для кухні? Стільці можуть бути із металу, дерева або пластику. В залежності від ваших кухонних меблів та коштів на покупку варто ґрунтувати свій вибір. Коли у вас є на кухні дерев’яний стіл то варто до нього підбирати і стільці із дерева, а не металеві. І відповідно навпаки, коли у вас у інтер’єрі кухні переважають прямокутні форми, глянцеві поверхні і металеві елементи на меблях або побутовій техніці, тоді краще обирати металеві стільці, а не дерев’яні. Пластикові стільці для кухні гармонічно впишуться у інтер’єр кухні у стилі модерн. Також сучасні моделі цих стільців також продаються і розбірними, щоб ви при потребі могли їх заховати, а коли у вас гості запросто створити додаткові місця.

пластикові стільці для кухні фото
Також багато людей хотіли б мати у себе дома барні стільці для кухні. Проте у більшості типових помешкань площа кухні не дає можливості для встановлення барної стійки. Поділ кухні студії на зони зазвичай проводять за допомогою барної стійки, біля якої доречно виглядатимуть і барні стільці.
дерев'яні стільці для кухні фото
Не багато квартировласників мають у своєму розпорядженні просторі кухні, велика частина будинків у нас ще з радянського періоду з невеличкими кімнатками і маленькою кухнею 6-8 кв.м. При виборі стільців у кухні в хрущовках часто зустрічаємося з проблемою, що залишається обмаль місця для проходу. Виходом із такої ситуації можуть стати розкладні стільці, які можна сховати, коли вони не потрібні, або ті табуретки, які запросто можна заховати під стіл.
металеві стільці для кухні фото
Звичайно ж якщо у вас простора кухня із дизайнерським ремонтом, вам варто і обрати для неї відповідно стилю і стільці, які б підкреслювали витончений інтер’єр та оригінальний смак власника. Роздивитись різноманітні види стільців для кухні можна на фото, що представлені у низу.

Які вибрати стільці для кухні?

металеві стільці для кухні фото

Вибір стільця для кухні повинен базуватись не лише на його зовнішньому вигляді, але і на ваших відчуттях при сидінні на ньому. Ви неповинні відчувати ніякого дискомфорту сидячи на ньому і без зусиль з нього ставати. Сидячи на стільці варто звернути увагу на його висоту, у сидячому положенні ваші стегна мають бути паралельними  до підлоги, а ступні вільно розташовуватись на ній. Коли у вас є велика різниця у зрості між членами сім’ї, це потрібно взяти до уваги, щоб у кінцевому результаті хтось не відчував дискомфорту при сидінні. Оптимальна висота стільця для кухні на якому зручно сидіти 45-50 см та глибина 40-45 см. Сьогодні ринок стільців для кухні має велику пропозицію і дитячих, і з підлокітниками із регулюючі по висоті. Тому які вибрати стільці для кухні – це вже вам вирішувати.

Стільці для кухні фото.

дерев'яні стільці для кухні фото

м'які стільці для кухні фото

металеві стільці для кухні фото

металеві стільці для кухні фото

м'які стільці для кухні фото

барні стільці для кухні фото

барні стільці для кухні фото

барні стільці для кухні фото

барні стільці для кухні фото

пластикові стільці для кухні фото

пластикові стільці для кухні фото

пластикові стільці для кухні фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти