РУС. Зварювальний інвертор, вибір, характеристики і особливості.

Зварювальний інвертор. Особливості, переваги, недоліки

Професіонали в сфері зварювальних робіт, та й прості домашні умільці, яким по плечу виконання робіт зі зварюванням, не так дано отримали у власне розташування аппретами, здатні істотно спростити працю. Зварювальний інвертор називають одним з головних проривів в сфері електрозварювання останнім часом. Для того, щоб переконатися в правильності цього твердження, досить лише згадати наскільки важкими і непідйомними були трансформатори і випрямлячі, використовувані фахівцями раніше. Сьогодні ж маса стандартного зварювального інвертора на порядок нижче, ніж у всіх відомих раніше апаратів. А це, в свою чергу – гарантія спрощення роботи і, як наслідок, – підвищення продуктивності.

Дані агрегати названі одними з найбільш сучасних пристроїв. Сьогодні вони практично повністю витісняють класичні апарати, особливо в побутових умовах.

Зварювальний інвертор

Гідності й недоліки

До основних переваг зварювального інвертора, що виділяють його серед аналогів відносяться мінімальні габарити і легкість. Крім цього, фахівці в сфері зварювальних робіт цінують дані пристрої за приголомшливу можливість користуватися як електродами для постійного, так і для змінного струму. Дана опція набуває актуальності при необхідності роботи з кольоровими металами і чавуном.

Додатково до особливостей роботи зварювального інвертора, що обумовлює його популярність, відносять високу частоту. Широкий діапазон регулювання, в свою чергу, дає можливість здійснення аргонодугового зварювання неплавким електродом.

Недоліки використання апарату виражаються в його високу вартість (порівняно з класичними трансформаторами), а також реакцій на запиленість. При роботі в промислових умовах рекомендується регулярне очищення пристрою від скупчення пилу. Тільки так можна продовжити термін працездатності обладнання.

Додатково відзначають, що, як і інші види техніки, інвертори бояться морозів. Зниження температури до -15 градусів Цельсія істотно обмежує можливість експлуатації. При таких умовах здатні працювати не всі апарати. Залежить це від використовуваних виробником пристрою комплектуючих. Щоб зрозуміти, чи зможе конкретно ваша техніка працювати при морозі, і в яких конкретно межах дозволено застосування, вивчіть технічні характеристики, які заявляє виробник. Крім цього, в ході експлуатації доведеться звикнути до невеликій довжині зварювального кабелю, яка не перевищує 2,5 метрів.

Як гідності, так і недоліки апарату мають актуальність для кожної конкретної ситуації, тому питання придбання даного обладнання кожен господар вирішує для себе.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти