РУС. Змішувачі - невід'ємний атрибут сучасної кухні і ванної кімнати

Змішувачі: різновиди та особливості

Практично кожна людина, незалежно від статі, віку і глибини знань в сантехнічному ремеслі, знає про існування змішувачів. Це пристрій щодня використовується в кожній родині для отримання води в достатній кількості і регулювання її температури. З асортиментом такого роду продукції, доступної для замовлення на Україні, можна ознайомитися на інтернет-магазинах  (змішувачі, представлені там, сертифіковані і перевірені часом), а в цій статті мова піде про їх головні особливості.

змішувачі

Профіль

Змішувач являє собою сантехнічну запірну арматуру, призначення якої – регулювати потік води і його температуру в побутових умовах. Пристрій було створено в кінці вісімнадцятого століття, але загальне поширення набуло в середині двадцятого. Якісні вироби робляться з латуні і бронзи, а посередні – з порошкової сталі, яка окислюється, іржавіє і досить швидко приходить в непридатність.

Класифікація

Існує кілька різновидів змішувачів, нижче будуть розглянуті ті, які застосовуються масово:

  • Одноважільні. Оснащені механізмом кульового типу, який здійснює початок / припинення подачі води і регулює температуру. Найбільш популярні пристрої. Це обумовлено їх практичністю, зручністю і дешевизною обслуговування.
  • З двома кранами. Мають два запірних механізма – для гарячої та холодної води. Їх заміна в разі несправності обходиться дорожче, ніж в аналогічних одноважільних моделях.
  • Електронні. Досить складні пристрої, оснащені ємнісним або оптичним датчиком. Завдяки їм відбувається автоматичне включення і відключення подачі води в той момент, коли до змішувача підносяться руки. Дозволяють виставляти температуру і силу напору.

Важливо

При покупці змішувача слід враховувати такі нюанси:

  • Матеріали. Вироби з кольорових металів надійні і довговічні. Вони значно важче порошкових аналогів.
  • Модифікація. З позиції практичності найкращий вибір – одноважельні пристрої.
  • Виробництво. Оптимальними є фабричні вироби відомих брендів.
  • Підтверджувана документація. Наявність заводської гарантії і сертифікату відповідності є запорукою того, що виріб є якісним, а його номінальні характеристики відповідають заявленим.

Знаючи про головні відмінності хороших змішувачів від посередніх, ви зробите правильний вибір при покупці.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти