РУС. Дизайн інтер'єру магазину одягу, взуття, дитячого та ін.

Дизайн інтер’єру магазину.

Мало хто, відправляючись в шопінг або на прогулянку, планують піти в якийсь конкретний магазин. Більшість робить покупки, піддавшись настрою, в яке їх занурила спочатку приваблива вітрина, а потім – незвичайний і відрізняючийся романтичним затишком торговий зал. Тому основна мета дизайнера, що розробляє дизайн інтер’єру магазину – створити приємну для покупок атмосферу в цьому приміщенні.

Дизайн інтер'єру магазину

Дизайн інтер’єру торгового центру.

Архітектура сучасних торгових центрів, які рясніють кафе, ігровими кімнатами і рекреаціями для відпочинку, передбачає досить тривале проведення часу в них покупців. Широкі світлі холи, велика кількість живої декоративної рослинності, скла, гламурних вітрин неодмінно повинні створювати відчуття свята – це важлива складова маркетингової кампанії будь-яких бутиків і магазинів.

Дизайн інтер'єру торгового центру

 1. Вітрини магазинів, розташованих поруч в ярусах торгового центру, повинні бути прекрасно освітлені, небажано захаращувати їх предметами. Як показує практика, розміщення у вітринах манекенів не завжди є вдалим рішенням.
 2. Дизайнерське оформлення вітрин і торгового залу не повинно відтісняти товари на задній план – інакше споглядання відверне відвідувачів від покупки.
 3. Мінімалістська простота оформлення налаштовує на позитивне сприйняття покупців, перевантажених міською візуальною інформацією.
 4. Стіни і стеля бутика бажано оформити в пастельних, кремових, персикових тонах, – увагу покупця повинні розбурхувати яскраві мальовничі мазки у вигляді полиць, стелажів, столиків.
 5. Особливим шиком повинні відрізнятися примірочні кабіни.
  Затишну атмосферу, що розташовує до покупки, створють дерев’яні меблі.
 6. Досвідчені дизайнери проектують не просто якісне, а динамічне освітлення, – таке рішення виправдовує себе в магазинах нижньої білизни, а також ошатного одягу, ювелірних виробів.
 7. Хороше рішення – сині панелі, службовці декоративних тканин розміщеної одягу.
 8. Якщо на стінах є розпис – вертикальні лінії краще горизонтальних.

інтер'єр магазину жіночого одягу

Дизайн інтер’єру магазину невеликого.

Інші нюанси присутні оформляючи дизайн інтер’єру магазину невеликого. Тут не передбачена зона відпочинку покупців, отже, час, проведений усередині закладу, буде меншим, а візуальне враження, відповідно, має бути досить ефектним. Лише в цьому випадку покупець віднесе з собою не тільки вдалу покупку, але і бажання купувати даний товар саме тут.

інтерєр взуттєвого магазину

 1. У вітринах невеликих магазинів особливо вдало виглядають предмети антикваріату, композиції з несподіваних предметів. Важливо, щоб представлена ​​композиція не створювала хибного уявлення про асортимент магазину.
 2. Невеликі магазинчики, в які доводиться підніматися по сходах, програють в рентабельності тим, увійти в які можна просто з тротуару.
 3. Не слід «ховати» товар за продавцем – продумані дизайнерські вітрини дозволять покупцеві самостійно оглянути більшу частину товару і звертатися до продавця лише за консультацією – практика показує, що багато покупців не люблять просити продавця подавати їм все по черзі.
 4. Навіть в маленькому магазинчику не завадить маленький дитячий диванчик для маленьких відвідувачів, які чекають, поки батьки зроблять покупку.
 5. У маленькому магазині дуже багато важить дизайнерське підсвічування.

інтер'єр магазину одягу
Подбайте про приємний запах в магазині, який з порога огортає покупця, а також створючій настрій тихої томної музику.

інтер'єр магазину одягу

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти