РУС. Дизайн інтер'єру кафе оформлення в інтер'єр кафе фото та ідеї.

Дизайн інтер’єру кафе.

Дизайн інтер’єру кафе багато в чому визначає, чи буде користуватися даний заклад успіхом у відвідувачів. Пристрасть до того чи іншого кафе його завсідників – по-перше, справа смаку, а по-друге, річ настільки ж незрозуміла, як і симпатія до тієї чи іншої людини. Зрозуміло, всі звертають увагу на якість кухні, цінник, швидкість і культуру обслуговування, нав’язливість музики, вентиляцію, контингент відвідувачів, проте інтер’єр кафе теж має величезне значення.

Дизайн інтер'єру кафе
Не варто шукати взаємозв’язок популярності закладу та інтер’єрного стилю, в якому воно оформлено. І у кафе з етнічними інтер’єрами, і у бістро в стилі хай-тек знаходяться свої армії шанувальників. Важливо лише заздалегідь продумати концепцію оформлення кафе і втілити її під керівництвом талановитого дизайнера.

інтер'єр кафе
Помітність і затишок – обов’язкові умови в інтер’єр кафе.

Висока конкуренція серед власників кафе іноді штовхає їх на крайності в оформленні закладу. І тут особливо важлива обумовленість будь-яких дизайнерських ходів. Заклад має бути оригінальним, проте не настільки, щоб креативність його оформлення «тиснула» на відвідувачів.

оформлення інтер'єру кафе

 1. Загальна стилістика оформлення інтер’єру кафе обумовлюється кухнею, пропонованої закладом, тому потрібно обов’язково врахувати цей нюанс розробляючи дизайн інтер’єру кафе. Однак якщо мова йде про обмежений асортимент страв в «перекусочному» форматі – не слід надавати занадто велике значення національного колориту інтер’єру. Наприклад, бар, де піца сусідить з суші, не слід оформляти в японському або італійському стилі.
 2. Закладу, що пропонує національну кухню, також важливо не переборщити з екзотикою – досвідчений дизайнер завжди знайде «золоту середину» між відтворенням епохи японського середньовіччя і звичним міським стилем.
 3. Вікова і соціальна критична маса відвідувачів визначається асортиментом і цінником, однак важливо, щоб інтер’єр кафе не здавався занадто молодіжним або занадто нудним.
 4. Практика показує, що заклади з строкатим інтер’єром відвідуються менш охоче, ніж стильні кафе з білими або пастельними стінами, прикрашеними чорно-білими фотографіями і матовими світильниками.
 5. Інтер’єри кафе, виконані в класичному стилі, в сприйнятті більшості зв’язуються з завищеними цінником.
 6. Невелике приміщення, розраховане на кілька столиків, не повинно захаращувати об’ємними аксесуарами і світильниками.

інтер'єр кафе-бару

Функціональний дизайн інтер’єру кафе – запорука успіху

Достатність вільного простору особливо важлива – не слід розміщувати столики «впритул» або на шляху відвідувачів, що прямують до бару. Екзотичні аксесуари, встановлені «в тон» пропонованої кухні, не повинні вторгатися в особистий простір відвідувачів.

інтер'єр кафе ресторанів

 1. Не слід зловживати столиками, розрахованими на шість чоловік, – вони повинні бути, крім того, їх зручно розміщувати, проте більшість відвідувачів приходить удвох, інші ж місця за столиком пустують.
 2. У молодіжних кафе лавки раціональніше стільців – відвідувачам зручніше потіснитися, ніж шукати стільці і крісла за іншими столиками.
 3. Арт-кафе популярні завжди, навіть серед людей, що не цікавляться мистецтвом, – картини, фотографії притягують око і залишають позитивний «післясмак».
 4. Інтер’єри кафе, стилізовані під атмосферу конкретного фільму, також користуються популярністю.
 5. Дизайн інтер’єру кафе, в яких присутня жива музика, може бути виконаний в богемному стилі.

Дизайн інтер'єру кафе
Одна з нових тенденцій – популярність еко-кафе, де багато декоративних рослин і акваріумів, а меню відрізняється здорової простотою.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти