РУС. Дизайн інтер'єру ресторану фото ідеї як в інтер'єр ресторану.

Дизайн інтер’єру ресторану.

Особливістю українського ресторанного бізнесу є пристрасть більшості власників до кухні-мікс, іншими словами, мало які ресторани спеціалізуються на якихось конкретних напрямках кухні або на національних кухнях. Отже, не маючи можливості запам’ятатися кухнею, більшість рестораторів змушені сподіватися тільки на яскравий незвичайний дизайн інтер’єру ресторану.

дизайн інтер'єру ресторану
Стильна атмосфера, що не йде в розріз з затишним мікрокліматом, – завдання дизайнера, що приступив до роботи над дизайном інтер’єру ресторану. На відміну від кафе, тут мова йде про великі площі, отже, належить знайти гармонію між самобутністю кожного столика і повторюваністю штрихів інтер’єру ресторану.

дизайн ресторану
ЄВРОПЕЙСЬКІ ТРАДИЦІЇ І УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ РЕСТОРАНУ

Сьогодні дизайнерам частіше доводиться працювати з невеликими площами – багато хто воліє не ризикувати, орендуючи великі зали: адже, якщо відвідувачів мало, то вони відчувають себе некомфортно і надалі вибирають інший заклад. Традиція відпочивати великими компаніями теж поступово відходить – люди частіше приходить в ресторан парами. З цієї причини дизайнери рекомендують відмовлятися від великих столів – з маленьких завжди можна при необхідності скласти групу для восьми-десяти відвідувачів.

дизайн ресторанів

  1. Однією з модних тенденцій в дизайн ресторанів стала обробка стін в темних тонах, а також використання нових якісних матових і глянсових фарб.
  2. Прагнення додати в інтер’єр ресторану «домашню» обстановку виражається в широкому використанні текстилю – килим, цікаві штори, подушечки, пледи.
  3. Модним стало настільне освітлення, вигідно і апетитно підсвічувати їжу.
  4. Відвідувачам набагато цікавіше перебувати в приміщенні, де є що розглянути – невеликі статуетки, фотографії в рамочках, старовинні будильники, незвичайні вазочки. Такі аксесуари підкреслюють камерний настрій і ліричність часу.
  5. Набагато виграє ресторан, оформлений у вигляді камінної зали, з каміном і живим вогнем як центроутворюючого акценту. Однак замінювати справжній камін електричним не варто, це применшує престиж закладу.
  6. Діодні стрічки сьогодні успішно замінюють неон і люмінесцентні лампи.

Функціональність і вишукувань інтер’єр ресторану.

Досвідчені дизайнери намагаються уникати перепадів висоти підлог і подіумів, хоча піднімати кожен столик на піднесення вважається модним. Бажано також уникнути зайвих сходинок – крім тих, які обумовлені екстер’єром.

інтер'єр ресторану

  1. Не варто закладати вікна, наявні в орендованому приміщенні – натуральне світло особливо цінне в денний час і відвідувачі із задоволенням розміщуються біля вікон. Для відпочинку у вечірній час раціональніше передбачити шторки або жалюзі.
  2. Розробляючи дизайн інтер’єру ресторану, ретельно вибирайте матеріали і колір облицювання: протестуйте їх в різний час доби – стіни, приємні для ока днем, можуть створювати гнітюче враження в електричному світлі.
  3. Ресторанам для щоденного відвідування не слід використовувати в екстер’єрі та інтер’єрі пишні елементи декору фешенебельних ресторанів – це може відштовхнути відвідувачів, які цінують саме демократичну атмосферу.
  4. Розташування столиків повинно дозволяти кожному відвідувачу оглянути присутніх у залі, залишаючись при цьому не в центрі уваги – досвідчений дизайнер напевно зможе досягти такого ефекту.

інтерєр італійського ресторану

Практика показує, що особливий внесок в популярність нових ресторанів вносить використання в обробці натуральних матеріалів. Елементи живої природи, деталі домашнього затишку, бездоганне освітлення – запорука позитивної налаштованості відвідувачів та чудовий внесок в інтер’єр ресторану.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти