РУС. Стиль неокласицизм в інтер'єрі фото та ідеї облаштування.

Стиль неокласицизм в інтер’єрі.

Стиль Неокласицизм в інтер’єрі – знахідка для традиціоналістів, відкритих для сучасних віянь і дизайнерських ходів, а також готових визнати, що цілком класичні речі можуть виготовлятися із сучасних матеріалів. Класичною складової цього стилю є ставлення до організації простору, а також дотримання усталеним уявленням про призначення речей.

Стиль неокласицизм в інтер'єрі.
По суті, неокласика – це можливість пишної обстановки будинку або квартири без шкоди причетності духу часу. Іншими словами, це мінімалізм, що досягне класичної пишності.

Стиль неокласицизм в інтер’єрі – нова фактураколишні обриси.

Величезне ліжко з королівським в узголівям, гігантська люстра, секретери і комоди з карнизами і пілястрами – всі прикмети класичного стилю залишилися на місці, лише придбали сучасні обрамлення і легкість. Витонченість і аристократизм добротних речей, як і раніше вимагають високих стель і об’ємних вікон.

неокласицизм в інтер'єрі

  1. Перепланування необхідне, якщо ви хочете повністю витримати стиль – вхід в неокласичні апартаменти починається з вітальні, яку важливо правильно зонувати, звівши колони, напівколони або неглухі перегородки. Дверям, позбутися від яких не можна, надаємо вид арок.
  2. Важлива функціональна цілісність – секретер, м’яка і кавова групи, підлогові годинники не розбавляються банкетками і етажерками.
  3. Присутність сучасних технологій, наприклад, домашнього кінотеатру, що не мікшується, а підкреслюється, наприклад, в спальні він поміщається на стилізований під старовину комод з інкрустованими висувними ящиками і відтінюється дорогою вазою з букетом засушених екзотичних квітів.
  4. Палітра можлива будь-яка, за винятком «кислотних» помаранчевого, зеленого, яскраво-жовтого; поєднання більше трьох відтінків небажано, домінувати повинні пастельний, кремовий або бежевий тони.

Стиль інтер’єру неокласицизм: вірність дзеркалам і симетрії.

Успадкувавши класичну прихильність дзеркалам і мальовничим полотнам, неокласицизм розширив можливості їх сюжетного рішення: дзеркало може бути в сучасній, хоча і пишній, рамі, а пастораль кисті 18 століття може замінити сучасний натюрморт або романтичний пейзаж.

Стиль інтер'єру неокласицизм
Одна з переваг стилю неокласицизм в інтер’єрі перед класичними стилями – він не диктує строгих вимог до ажурності і декоративності, це питання ваших уподобань.

  1. Бажаючи привнести нотку яскравості, ви можете використовувати один-два предмети, наприклад, абажури з тканини, насичених синього, зеленого, бордового кольорів.
  2. Кухня не буде вибиватися із загального ключа, якщо ви приховаєте побутову техніку за класичними фасадами.
  3. Ванний гарнітур з мармуру або каменю врівноважить модернову душову кабіну або СПА.
Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти