РУС. Середземноморський стиль інтер'єру фото та ідеї на interiorfor

Середземноморський стиль інтер’єру

Романтизм середземноморського стилю будить уяву і малює перед очима образи затишних будиночків на узбережжі, що виблискує на сонці блакитної води, безхмарних днів і мальовничих заходів.
Природна елегантність цього регіону відбивається на архітектурному вигляді місцевих будівель. Цей напрямок спирається на природні, грубуваті текстури і обробку, одягнені в класичну форму які перегукуються з навколишнім ландшафтом.
Прості в експлуатації матеріали, натуральні, але насичені кольори, хитромудрі ковані візерунки і велика кількість світла підкреслюють особливу, неявну розкіш, якої так знаменитий середземноморський стиль.
Якщо і ви схиляєтеся до невимушеної класики в інтер’єрі, візьміть на озброєння ці сім порад, які допоможуть додати середземноморської елегантності в будь-який інтер’єр.

Середземноморський стиль інтер'єру

1. Колір
Відтінки, традиційно складові палітри середземноморського стилю повинні бути природними і яскравими одночасно. Найсміливіші кольори, такі як фіолетовий, смарагдово-зелений, блакитний і сонячно-жовтий в обов’язковому порядку є сусідами з теплими, натуральними тонами, завдяки чому утворюються поєднання, які типові для місцевої природи.

Якщо ви не готові перефарбувати стіни в досить інтенсивний відтінок, зосередьтеся на акцентах. Класичні середземноморські будинку, як правило, відрізняються світлим, природним декором і наявністю живописних творів. Найпростішим способом пожвавлення нейтрального інтер’єру нам бачиться використання якісного текстилю насичених кольорів.

середземноморський стиль в інтер єрі

2. Текстура стін
Стіни, покриті тільки штукатуркою, – дуже типове явище якщо є середземноморський стиль в інтер’єрі. Обробка може варіюватися від майже гладкої і вишуканої (в разі, наприклад, з венеціанським варіантом) до шорсткої і сильно текстурної

Формування вираженої текстури може виявитися складним завданням для непрофесіонала. Але якщо ви прихильник методу проб і помилок, спробуйте самостійно пофарбувати стіни фарбою, змішаною з піском або меленою кавою.

Середземноморський стиль інтер'єру підлога

3. Підлоги
Плиткові підлоги зустрічаються в середземноморських інтер’єрах частіше за інших і високо цінуються за простоту в експлуатації, довговічність і прохолоду. Найбільш поширений матеріал – теракот, хоча вапняк і мармур теж зустрічаються в особливо шикарних будинках. Але саме розписна плитка дозволяє чудесним чином збагатити палітру середземноморського декору.

Можна спробувати викласти бордюр з плитки з ручним розписом по всьому периметру кімнати, облицювати нею сходи або використовувати для створення панно в рамці. Обмежені в засобах? Кілька плиток в передпокої або уздовж садової доріжки здатні справити велике враження за малі гроші.

середземноморські меблі

4. Меблі
Предмети обстановки, що характеризують середземноморський стиль в інтер’єрі, завжди відрізнялися масивністю, грунтовністю і наявністю різьблених елементів. М’які меблі частіше обтягнуті шкірою або гобеленовою тканиною, а її відкриті частини, як правило, так само прикрашені різьбленням.

Метою ваших пошуків повинні стати вінтажні предмети або класичні європейські меблі в сільському виконанні. Якщо придбання великих речей вам на даний момент не по кишені, обмежтеся покупкою столика для прихожої або пари стільців.

середземноморський стиль в інтер'єрі

5. Текстиль
Бавовна, шерсть і шовк незмінно прикрашають середземноморський стиль інтер’єру. Елегантні штори, диванні подушки та килими зазвичай виготовляються з важчих волокон з метою імітації гобеленових виробів.

Купіть кілька метрів прінтованої тканини, схожої на гобелен, і частково задрапіруйте нею одну зі стін. Цей простий проект можна реалізувати власними силами, пристрочивши кулиску уздовж того краю, який буде верхнім, і протягнувши через неї металевий стрижень, тобто карниз.

Середземноморський стиль інтер'єру

6. Залізо
Ковані деталі можуть бути складовими деяких предметів обстановки і аксесуарів на зразок люстр, канделябрів і рам дзеркал, або ж формувати більші архітектурні елементи. Орнамент з завитків – безумовно, найпоширеніший, але використання сучасних варіантів теж допустимо.

Наявності залізної фурнітури буде цілком достатньо для створення достовірного образу. Пошукайте в магазинах ковані ручки для шаф і ящиків, а також дверні петлі, головне, щоб вони мали відповідний класичний дизайн. Якщо і це рішення здається вам занадто витратним, на допомогу прийде спеціальна фарба-спрей, що імітує поверхню кованого заліза. Її необхідно нанести на вже існуючі елементи.

Середземноморський стиль інтер'єру

7. Світло
Середземноморські будинки завжди заливає сонячне світло. Образ такого житла буде неповним без наявності декількох великих вікон, прикрашених повітряними фіранками і майже завжди відкритими назустріч прохолодному бризу.

Світлі стіни, глянсова обробка і велика кількість дзеркал допоможуть посилити відбиваності сонячного світла. Важкі штори краще розташувати подалі від віконного отвору або зовсім замінити їх легкими фіранками. Завдяки цьому, інтер’єр буде здаватися не тільки більш світлим, а й просторим.

Середземноморський стиль інтер'єру

Як видно їх цієї статті, створення елегантного середземноморського інтер’єру не вимагає значних зусиль і фінансових вкладень, якщо точно знати, на чому зосередитися в першу чергу. Ми віримо, що у вас все вийде і ви обов’язково поділіться своїм досвідом з нашими читачами.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 3,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти