РУС. Рідка плитка фото, переваги і недоліки та правила експлуатації

Рідка плитка-нововведення в обробці!

Рідка плитка 3DVL успішно використовується для оформлення різних інтер’єрів і поверхонь, однак найчастіше її можна побачити на підлозі. Саме при такому використанні найяскравіше проявляються незвичайні властивості цього матеріалу. У житловому приміщенні рідка плитка буде цікаво виглядати в коридорі або вітальні, однак застосовувати її можна для будь-яких приміщень.

рідка плитка фото

Сучасна рідка плитка для підлоги має безліч позитивних якостей і вельми проста в догляді. Однак деяких простих правил дотримуватися все ж варто:

1.При рідкій плитці на підлозі не можна ходити на гострих підборах, так як це призведе до подряпини, які зроблять зовнішній вигляд підлоги непрезентабельним.
2. Не можна ставити важкі предмети і меблі на поверхню плитки, так як тиск на великій площі їй протипоказано.

рідка плитка

Рідка плитка для підлоги може бути обрана для декорування як вдома або квартири, так і приміщень громадського призначення. Поєднання цього матеріалу зі звичайною плиткою також виглядає красиво і незвично.

рідка плитка

Рідка плитка для ванної!

Використання цього сучасного цікавого матеріалу не обмежується певними приміщеннями в будинку або квартирі. Рідка плитка для ванної від компанії 3DVL активно використовується в модних і незвичайних дизайнах. Різноманітність моделей, пропонованих виробниками, дозволяє гармонійно вписати цей матеріал в інтер’єр будь-якого стилю. Різні дизайни рідкої плитки для ванної забезпечуються комбінацією кольорів гелю. Для додавання різних ефектів використовується також нижня підкладка, яка може бути декількох видів:
-біла (цей варіант ідеально підходить для посилення контрасту відтінків використовуваного гелю)
-прозора (найактивніше використовується для оформлення барних стійок, проте успішно застосовується і в інтер’єрах ванних кімнат)
-напівпрозора (цікаво і вигідно виглядає на підлозі, оснащеній підсвічуванням)
-кольорова (поєднання кольорів використовуваного гелю і підкладки в одній плитці забезпечує різноманіття відтінків цього «живого» матеріалу)
-підкладка з 3D плівкою (завдяки використанню такого варіанту рідка плитка для ванної стає ще більш «живою»)

рідка плитка для ванної

Крім названих варіантів підкладка рідкої плитки 3DVL може бути з нанесенням будь-яких малюнків. Дитячі малюнки, фотографії, різноманітні візерунки – варіанти обмежуються тільки Вашою фантазією.

В якості додаткової прикраси рідкої плитки для ванної можуть використовуватися також декоративні елементи, які додають в гель. Йдеться про золотисті або сріблясті блискітки, люмінофорі, що світиться в темряві, зірочках і інших цікавих варіантах.

рідка плитка

Переваги та недоліки рідкої плитки 3DVL ⛔

Як і будь-який інший матеріал, рідка плитка має певні переваги і недоліки, які необхідно враховувати при виборі її для декорування приміщення.

рідка плитка

Переваги рідкої плитки:

1.Вологостійкість (дозволяє використовувати рідку плитку в приміщеннях з підвищеною вологістю).
2.Екологічность (при виготовленні не використовуються токсичні і радіоактивні матеріали).
3.Стійкість до вигоряння (згодом плитка не жовтіє і не втрачає свій первісний колір).
4.Висока стійкість до впливу хімічних засобів.
5.Достатньо висока міцність.
6.Вогнестійкість.
7.Хороші звукоізоляційні і амортизуючі властивості.

рідка плитка

Недоліки рідкої плитки:

  1. Рідкую плитку можна різати і пошкоджувати її внутрішню структуру будь-яким іншим способом.
  2. Рівномірний тиск на поверхню матеріалу може привести до пошкоджень, більше половини плитки повинно бути вільним від впливу.
  3. При температурі вище 69 градусів рідка плитка може деформуватися.
  4. Достатньо висока вартість матеріалу.

рідка плитка

Незважаючи на деякі недоліки, рідка плитка залишається цікавим і затребуваним матеріалом серед споживачів. Крім того, деякі недоліки такої плитки можна нейтралізувати, дотримуючись правил експлуатації.

рідка плитка

Підводячи підсумок, важливо відзначити унікальність рідкої плитки. Цей сучасний матеріал дозволяє створювати інтер’єри не тільки красиві, але і якісні. Переваги рідкої плитки пояснюють підвищений інтерес до цього матеріалу і активне його використання в інтер’єрах різних приміщень. Якщо ви плануєте купити рідку плитку, обов’язково зважте всі зі і проти.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти