РУС. Відсів щебеню гранітного: суть безвідходного виробництва

Відсів щебеню гранітного: суть безвідходного виробництва

Відсів щебеню гранітного: суть безвідходного виробництва
Кам’яні гранітні плити проходять етап дроблення, в результаті якого виходить щебінь різної фракції. Через спеціальне сито зерна великого розміру відділяються від дрібного. Фракція розміром до 5 мм і є відсів щебеню, який нагадує крупнофракціонний пісок і знайшов широке застосування в різних будівельних сферах.

Окрім привабливої ​​ціни, гранвідсів має ще й естетичну цінність. Його гранули, як правило, володіють красивим червоним і рожевим кольором упереміш з усіма відтінками сірого. Така палітра дозволяє створювати цікаві композиції в ландшафтному дизайні, в облагороджування прибудинкових територій і паркових зон.

відсів щебеню гранітного

Купити відсів можна для:

  • оформлення різнокольорових або однотонних доріжок в саду або сквері;
  • обрамлення газонів і квітників;
  • виробництва оздоблювальних і декоративних матеріалів для фасадів будівель;
  • декорування керамічних виробів.

Для створення оригінальної поверхні на ділянці можна змішати гранвідсів з гравієм і гранітом більших фракцій.

Чому варто купити відсів щебеню

Гранітний відсів володіє всіма тими властивостями, що і гранітна щебінка. Він довговічний і міцний, екологічно безпечний і морозостійкий. З нього роблять стоки для води завдяки його водонепроникності. Висока адгезія з бетоном дозволяє виготовляти прочнейшие залізобетонні конструкції і інші ґрунтовні споруди. Тому купити відсів щебеню гранітного варто, якщо попереду масштабне будівництво.

Доріжки з відсівання не тільки мають чудовий вид, а й виконують практичну функцію. Це ідеальний спосіб позбутися від бруду і калюж. Вода не накопичується на поверхні, а просочується між дрібними зернами відсіву і йде в грунт. Якщо до доріжці додати ще бордюри, то навіть сильний злива не розмиє химерні картини з сипучого матеріалу.

Дуже часто гранітні відсіви використовують для забивання тріщин і дірок в стінах, а також для видалення швів між цеглою. При укладанні тротуарної плитки також застосовують відсів, який грає роль так званої подушки для укладання плитки.

Як замовити відсів з доставкою по Києву

Якщо ви купуєте відсів в роздріб, дрібним або великим оптом, наша компанія готова запропонувати послугу доставки. Замовити продукцію, в тому числі відсів з доставкою, ви можете в будь-який зручний для вас час. Наша спеціалізована техніка доставить Ваш вантаж своєчасно!

 

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти