РУС. Світильники для ванної та інше освітлення у ванній кімнаті.

Світильники для ванної кімнати

Для того щоб приймати душ чи ванну у зручній обстановці, освітлення у ванній потребує певних стандартів, адже ми не хочемо митися, чи проводити гігієнічні процедури при слабкому освітлені. Саме тому потрібно обирати освітлення для ванної кімнати виходячи із її площі, та потужності точкових світильників, чи ламп.

Світильники для ванної кімнати і їх особливості.

Ванна кімната – це приміщення з підвищеною вологістю та частими змінами температури. Усі ці особливості беруть до уваги компанії виробники, світильників для ванної кімнати.

світильники для ванної кімнати

Освітлювальні прилади для ванної зазвичай виділяються своїм захистом від вологи, що регламентується міжнародними стандартами. Зазвичай таке освітлення у ванній позначається буквами «ІР» і цифрами після цих букв.

Стандарт «ІР» освітлення для ванної, що це?

  • 2 і 3 – якщо ви побачите дані цифри після маркування «ІР» це означатиме, що дані світильники відносяться до стельових, оскільки вони захищенні від води що капає вертикально, або під кутом до 15 °. Такі світильники встановлюють над дзеркалом або раковиною;
  • 4 – дані засоби освітлення, вирізняються захистом від крапель, які падають у різних напрямках. Такі прилади можна встановлювати і на стелю над ванною чи душовою кабінкою;
  • 5 – захист від водяного струменю;
  • 6- посилений захист від водяного струменю;
  • 7 і 8- даний тип освітлення, може певний період часу працювати у воді. Дані світильники застосовують у лазнях, душових кабінах, гідро боксах.

Надійність ступенів захисту залежить, від класу якості матеріалів корпусу та самої збірки і різноманітних гідроізоляційних прокладок.

освітлення у ванній

У даних освітлювальних приладах у ванній кімнаті використовують: світлодіодні, енергозберігаючі, галогенові та інші лампи.

Види освітлення у ванній

Для освітлення ванної кімнати використовують:

  1. При стельові світильники
  2. Точкові світильники для ванної (їх зазвичай можуть монтувати, як у стелю так і у стіни)
  3. Допоміжні світильники, які встановлюють в основному біля дзеркала, щоб було зручніше його використовувати. Це можуть бути різноманітні настінні бра, точкові чи світлодіодні світильники.

Найбільшою популярністю користуються накладні стельові світильники, завдяки своїй простоті кріплення. Також великої популярності, останнім часом набуло, точкове освітлення для ванної, їх монтують у підвісні стелі чи у короби у стінах.

світильники для ванної кімнати

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти