РУС. Що таке світлодіодна стрічка і де використовують виріб

Що таке світлодіодна стрічка і де використовують виріб

Людський зір здатний сприймати величезну кількість світлових відтінків, тому дуже важливо естетичне сприйняття від світлодіодна стрічкадомашнього і до вуличного освітлення. Кожному знайоме почуття, коли те чи інше світлове поєднання викликає роздратування або, навпаки, надає заспокійливу дію. З використанням світлодіодів можна оформити підсвічування таким чином, щоб світлові ефекти приносили максимальний комфорт і радували око. Сьогодні купити світлодіодну стрічку можна будь-яким зручним способом, відвідавши спеціалізований магазин, але резоннее звернутися до інтернет-сервісів.

Світлодіодна стрічка: особливості конструкції

Стрічка являє собою вузьку смугу з укріпленими на ній діодними елементами. Внутрішня сторона смуги забезпечена клейким шаром, який здатний надійно утримувати виріб на:

  • дерев’яних;
  • металевих;
  • пластикових поверхнях.

Підключається пристрій через спеціальний адаптер, який регулює перепади напруги і не дозволяє їм впливати на чутливі світлодіодні лампи. Правильне експлуатаційне облаштування гарантує роботу світлових елементів на довгі роки.

Світлодіодні стрічки охоплюють весь райдужний спектр відтінків, залишається вибрати лише той, який буде ідеальний в інтер’єрі приміщення. Не варто поспішати з вибором насичених кольорів, спочатку слід оцінити можливі ефекти. Наприклад, в спальні можна використовувати теплі і нерізкі кольори, тоді світлодіодна стрічка відмінно виконає роль нічника. На кухні цей освітлювальний прилад діє по-іншому, в його завдання входить виділення робочої зони. Це означає, що перевагу слід віддати білій і жовтій стрічці, яка дає більш інтенсивний світловий потік.

Застосування світлодіодів в ландшафтному дизайні і не тільки

Насправді використання світлодіодної стрічки не обмежується побутовим призначенням. Її широко застосовують в освітленні фасадів різних закладів і в оформленні вивісок та рекламних щитів. Не стали винятком і водні споруди, оскільки випускається особливий вид світлодіодної стрічки, здатної функціонувати в басейнах і фонтанах. Цікавими будуть рішення з комбінацій стрічок, різних по спектральному напрямку. З безлічі квітів можна складати цілі композиції, які виглядають святково і нарядно. Якщо оформити приміщення, де проводиться свято, світлодіодними смужками, то воно буде виглядати особливо ефектно і позитивно.

 

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти