РУС. Як розташувати на стелі точкові світильники

Як розташувати на стелі точкові світильники

Абсолютно кожен дизайн кімнати вимагає грамотного освітлення, будь то класичні люстри чи модні тенденції. До таких можна віднести і точковий світильник, який відмінно вписується практично в будь-який стиль.

Що потрібно знати перед тим, як купити точкові світильники

Існує відразу кілька видів подібного освітлення і при цьому, різні моделі пропонують свої особливості. Саме тому перед тим як купити точкові світильники корисно звернути особливу увагу на доступний каталог – чим він більший, тим краще. Непоганим варіантом може стати сайт www.linija-svitla.ua/catalog/tochechnoe, який пропонує безліч хороших варіантів для встановлення в будь-якій кімнаті.

Як правильно розташовувати світильники точкові

Щоб створене освітлення працювало правильно, світильники точкові необхідно встановлювати за чіткими правилами, а саме:

  • відстань від стіни до першого ряду світильників повинна перевищувати 20 сантиметрів;
  • для симетрії люстра встановлюється строго в центрі, відхилення недоречні;
  • важливо правильно розрахувати кількість світильників. Вони здатні освітити півтора-два квадратних метра приміщення, так що відстань між ними, а також загальне число повинно бути відповідним;
  • біля вікон встановлювати освітлення не обов’язково – можна зосередити його в центральній частині приміщення або розосередити уздовж стін.

Як розміщувати освітлення в різних кімнатах

Щоб правильно точкові світильники купити потрібно заздалегідь врахувати і приміщення, в якому вони будуть встановлені. Існує також кілька правил, так, наприклад, в спальні краще зробити «приглушене» світло, в кухні – встановити над тумбочками і обіднім столом. Під вітальню найкраще підійде розташування в центрі і вздовж стін, ну а в дитячій – в залежності від конкретної зони. Місце для домашньої роботи висвітлюється краще, для сну – гірше, це дозволить створити комфортні умови буквально в кожному куточку приміщення.

Ці правила допоможуть не помилитися у виборі конкретної схеми розташування, гармонійно поєднавши, як створений дизайн, так і освітлення.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Голосів ще немає)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти