РУС. Переваги броньованих вхідних дверей

Переваги броньованих вхідних дверей

Якщо провести паралелі з театром, взявши за основу крилатий вислів засновника Московського художнього театру Костянтина Станіславського про те, що театр починається з гардеробу, то можна стверджувати, що будь-яке помешкання (дім, квартира, установа тощо) починається з дверей.

Ще можна навести доречне прислів’я про те, що зустрічають за одягом. Отже, залежно від того, які двері приміщенні формується перше враження про саме приміщення та його господарів.

Види вхідних дверей

На сьогоднішній день виробники пропонують три основних види вхідних дверей: металопластикові двері, дерев’яні двері з масиву та броньовані двері (більше про них можна дізнатися за посиланням http://dveri.com.ua/).

Власне кажучи, кожен з наведених видів вхідних дверей має свої переваги та недоліки. Проте, якщо брати до уваги в першу чергу фактор безпеки, який власне і є найголовнішою функцією, що виконують вхідні двері, то поза конкуренцією знаходяться тут броньовані двері.

Особливості броньованих вхідних дверей

Якщо звернутися до недавнього минулого, то раніше броньовані двері, виконуючи свою функцію по захисту приміщення, мали не привабливий зовнішній вигляд, простий дизайн, тому їх встановлювали лише в крайніх випадках (дотримання необхідних вимог, значні матеріальні цінності в приміщеннях тощо).

На сьогоднішній же день ситуація змінилася кардинально. Навіть назва «броньовані двері» є на сьогоднішній день вже застарілою. Частіше використовується для них назва «металеві двері з декоративными мдф накладками».  Тож сьогодні до виконання своїх прямих функцій по надійному захисту приміщень, а також паралельно високому ступеню вогнестійкості та звуко і теплоізоляції, броньовані двері мають ще низку значних переваг. Серед них виділяють: значний вибір кольорів, можливість часткового ремонту, стійкість до атмосферних явищ тощо.

Основним же недоліком даного виду дверей є велика вага. Втім, цей недолік повністю перекривається високим ступенем надійності, чим і обумовлена велика вага дверей.

Таким чином, обираючи двері для свого приміщення, доцільно буде зупинити свій вибір саме на броньованих дверях.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Голосів ще немає)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти