РУС. Скляні двері: різновиди та поради щодо вибору.

Скляні двері: різновиди та поради щодо вибору

скляні двері для дому та офісуОригінальні і цікаві рішення для інтер’єру – установка скляних дверей. Вони дають відчуття простору, свободи і виняткового естетичної насолоди. Асортимент конструкцій і відкриваючого механізму дає свободу вибору, не обмежуючи дизайнерські ідеї. Це актуально як для квартир, заміських будинків, так і для офісів, торгових центрів та інших видів приміщень. Головне – зробити правильний вибір дверей зі скла.

Двері зі скла: різновиди та особливості

Класифікація скляних дверей заснована на способі їх відкривання. Розрізняють такі види:

  • радіусні;
  • орні;
  • складні;
  • розсувні;
  • маятникові.

Кожні з двері особливі по-своєму. Наприклад, окремо обговорюється наявність або відсутність рами, конструкція може бути з однією стулкою або двома і ін. У великих будинках або офісах переважно встановлюють суцільноскляні моделі, а ось для квартир рекомендують віддавати перевагу складним конструкціям. У порівнянні з орними вони дозволяють виграти додатковий простір, що в умовах обмежених квадратних метрів ніколи не буває зайвим. Універсальний варіант у всіх відносинах пропонують у вигляді розсувних дверей, які підходять для приміщень з будь-якими характеристиками (висота стелі, метраж, планування).

Кілька слів про правильний вибір скляних дверей

двері із склаВ першу чергу необхідно визначитися з напрямком дизайну і бажаною конструкцією, способом відкривання дверей. Зверніть увагу на якість скла. Воно може бути армованим, загартованим або ламінованим (триплекс). Кожне з них є безпечним для використання. Відмінність тільки в характері поведінки осколків в момент механічного пошкодження. Загартоване скло розлітається на безліч дрібних шматків тупої форми, а триплекс утримує їх за рахунок внутрішньої ламінації у вигляді спеціальної плівки.

Для надійної і довгострокової експлуатації особливе значення має фурнітура (петлі, доводчики, замки-накладки, кріплення, ригелі). Кожна деталь повинна бути досконалою, ідеально підходити до концепції дизайну, витримувати граничне навантаження конструкції. Варто поцікавитися виробником фурнітури, гарантіями якості.

Обговоріть заздалегідь процес установки дверей. Скло є важким матеріалом, тому в більшості випадків необхідно посилювати косяк за допомогою металевої рами. Монтаж повинен виконуватися з дотриманням техніки безпеки. Не можна брати скло за краї – вони найбільш вразливі. Може з’явитися тріщина. Скляні двері красиві і надійні, але вимагають дбайливого ставлення при установці і експлуатації.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти