РУС. Броньовані двері - основа неприступності приміщення

Броньовані двері: особливості виробів

Вхідні двері – головний бар’єр, який стоїть на шляху несанкціонованого проникнення непроханих гостей в приміщення. У сучасному світі до надійності, зламостійкості і іншим експлуатаційним характеристикам таких виробів пред’являються підвищені вимоги. Відповідати їм в повній мірі здатні тільки броньовані моделі. Вони мають ряд особливостей, що вигідно відрізняють їх від стандартних. Ось стаття про броньовані двері, у які якій можна ознайомитися з асортиментом такого роду продукції, доступної до замовлення на Україні, а в цій статті мова піде про її характерні особливості.

Профіль

Броньовані двері являють собою сталеву конструкцію, покликану забезпечити підвищений рівень безпеки приміщення. Від стандартного вироби вона відрізняється більшою товщиною металу (в дорогих варіантах використовуються інші марки сталей, що володіють спеціальними характеристиками), ускладненою конструкцією і наявністю додаткових функціональних елементів. Може оснащуватися багаторівневою системою безпеки, яка захищає не тільки від злому, але і від дії відкритого полум’я і механічних пошкоджень.

броньовані двері

Конструкція

Нижче будуть розглянуті основні елементи броньованих дверей, що відрізняють її від стандартної:

  • Каркас. Його виготовляють з кутників, швелера або гнутого профілю. Останній варіант є найбільш надійним. Це основа будь-яких металевих дверей.
  • Полотно. У якісних виробах воно складається з двох листів сталі, товщина яких не менше 4 мм. Між ними монтують ребра жорсткості і поміщають спеціальні склади, що перешкоджають дії високих температур (в протипожежних різновидах).
  • Петлі. Це одна з найбільш вразливих частин дверей, тому в першокласних моделях їх роблять прихованими. Такий підхід є гарантією того, що вони не будуть зрізані.
  • Замки. Зазвичай броньовані двері оснащують запірними механізмами системи “Краб”, які мають ригельні пластини по всьому периметру полотна. Вони мають високу зламостійкість та надійність.

Важливо

При покупці броньованих дверей слід враховувати такі нюанси:

  • Технічні характеристики. Мають значення товщина металу, тип каркаса і петель, кількість і якість замків.
  • Виробник. Віддавати перевагу варто заводським виробам відомих брендів. Вони значно дорожче кустарних аналогів, але в цьому випадку переплата виправдана.
  • Підтверджувана документація. Наявність сертифіката є гарантією відповідності заявлених характеристик фактичним.

Знаючи, чим відрізняються хороші броньовані двері від посередніх, ви зробите правильний вибір при покупці.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти