РУС. Регулювання пластикових дверей балкона своїми руками відео.

Регулювання пластикових дверей балкона своїми руками.

Довгий термін служби пластикових дверей, супроводжується їх розбалансуванням. Як наслідок, двері важко зачинити, або взагалі вони не закриваються. В даній ситуації потрібно звернутись у фірму, що їх встановлювала. Проте спеціаліст приїде до вас скоріше за все, через пару днів. Якщо ви не хочете так довго очікувати тоді регулювання пластикових дверей балкона потрібно зробити самостійно.

регулювання пластикових дверей балкона

Регулювання пластикових дверей балкона способи:

  • Безступеневе регулювання по вертикалі;
  • Безступеневе регулювання по горизонталі;
  • регулювання притиску стулки.

Регулювання пластикових дверей балкона по вертикалі.

регулювання пластикових дверей балкона

Коли двері провисають, вони при відкриванні і закриванні зачіпляють поріг, щоб це виправити необхідно провести регулювання стулки по висоті, підняти її в гору. Для цього регулюється нижня петля.

  1. Для початку необхідно зняти з неї ковпачок.
  2. Шестигранником виставляють двері в необхідне положення, регулюючи регулювальний гвинт, повертаючи його за годинниковою стрілкою для підняття дверей і в зворотньому напрямку для опускання. В основному лише 2-3 оберти буде достатньо.

Як відрегулювати пластикові двері на балкон можна глянути на відео.

Коли регулювання пластикових дверей балкона було здійснено своїми руками, обов’язково переконайтесь, що ви зробили усе вірно. Відкриття дверей має бути легким без будь яких ускладнень, і зачиняючи двері повинні щільно заходити без труднощів.

регулювання пластикових дверей на балконі
Варто зазначити що металопластикові вікна і двері не  завжди мають регулювальний гвинт під шестигранник. Інколи його роблять під ключ зірочку (див.на фото). Тому варто купити такий ключ заздалегідь, для того щоб регулювання пластикових дверей балкона своїми руками можна було здійснити.

Регулювання пластикових дверей на балконі по горизонталі.

регулювання пластикових дверей на балконі

Зміна температури повітря може призвести до  ускладнення при закритті дверей, через їх деформацію. балкона. Вони впираються в раму і не зачиняються.  Якщо прикласти силу, ви зможете їх закрити, але це здійснювати неможна, так як деформація буде ще більшою.

Для усунення цієї проблеми здійснюють регулювання пластикових дверей на балконі, якщо конкретніше то їх петель.  Регулювання пластикових дверей балкона здійснюється за допомогою шестикутника.

Знявши ковпачок із нижньої петлі, регулюючий гвинт потрібно закручувати, таким чином ви притягуватимете двері до петлі.

Якщо здійснивши ці дії стулка все рівно не закривається, необхідно зробити їх і з верхньою петлею. Коли ви все здійсните вірно то зможете зачинити двері без зусиль.

Регулювання притиску пластикових дверей балкона.

Для того щоб холод не поступав з зовні потрібно провести регулювання притиску пластикових дверей балкона. Регулюючи для  цього ексцентрики їх в основному 4 штуки. Їх регулюють за допомогою шестигрнника, налаштувавши їх стулка щільно прилягатиме не дозволяючи потрапляти холодному повітрю. Також у випадку коли необхідно послабити притиск також необхідно їх використати.

регулювання пластикових дверей балкона

Інколи гвинти переміщуються по центральному отворі, тоді коли вони знаходитимуться у центрі притиск буде незначним, тому необхідно перемістити їх по осі. Рекомендуємо перед ти як проводити регулювання пластикових дверей на балкон переглянути у інтернеті яка особливість встановлених дверей у вас.

регулювання пластикових дверей балкона
Перевірку здійснюють таким чином: двері зачиняють а у верхню частину вставляють папір, якщо все було проведено правильно він витягується лише при прикладенні певного зусилля. Даним способом перевіряють чи було проведено регулювання пластикових дверей на балкон вірно по усьому їх периметру. Коли лист паперу, не випадає і витягнути його можна доклавши певні зусилля, тоді усе вірно.

Регулювання пластикових дверей балкона своїми руками варто робити щороку. Так як це збільшить їх термін служби, та допоможе запобігти подальшій деформації.

Регулювання пластикових дверей балкона відео.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти